1. Leszek Kiersznikiewicz

CZYM SIĘ ZAJMUJĘ

Od 19 roku życia pracuję jako nauczyciel w rumskich szkołach. Uczę historii, wiedzy o społeczeństwie i języka angielskiego. Posiadam doświadczenie samorządowe. Jako radny przewodniczyłem Komisji Oświaty i Wychowania. Następnie pełniłem funkcję zastępcy Burmistrza Miasta Rumi ds. społecznych.

MOJE MOCNE STRONY

Przede wszystkim pracowitość i opanowanie. W życiu kieruję się zasadą zdrowego rozsądku. Jestem liderem, który drogą dialogu wypracowuje kompromis. Chcąc zadbać o swoje zdrowie, w przeciągu dwóch ostatnich lat schudłem 45 kilogramów. Potrafiłem zmienić siebie, zmienię Rumię.

JAKO RADNY CHCIAŁBYM

  • stworzyć Forum Miejskie w historycznym centrum Rumi,
  • uporządkować sytuację w rumskich szkołach i przygotować je na najtrudniejszy rok (2019/2020) związany z reformą oświaty,
  • wprowadzić do naszych szkół godzinę konwersacji w języku angielskim i lekcję biznesu, aby młodzi rumianie mogli w przyszłości odnosić sukcesy na rynku pracy.
LUBIĘ RUMIĘ, BO…

To jest moje miejsce na Ziemi. Rumia ciekawi mnie tak bardzo, że jej historia stała się tematem mojej pracy magisterskiej. Zależy mi na jej rozwoju i wiem, że potrzebuje odpowiedzialnego zarządzania.

odwiedź mnie na Facebooku