Radni

Grażyna Pol

 Grażyna Pol
  • Wiek: 48
  • Zawód: nauczyciel

Rumianka od 38 lat. Wykształcenie wyższe pedagogiczne (WSP w Słupsku). Mężatka - mąż Tadeusz lat 48, syn Sebastian lat 26, córka Julia lat 13. Przez 5 lat pracowała w rumskim przedszkolu, a także 5 lat w Ekologicznej Szkole Społecznej. Od 2001 roku pracuje na stanowisku nauczyciela w Zespole Szkół w Żelistrzewie.

Od 1 stycznia 2010 jest członkiem Stowarzyszenia "Pomoż Sąsiadowi" w Rumi. Zajmuje się i wspiera rodziny z dziećmi niepełnosprawnymi. Jest miłośniczką teatru, dobrej książki i podróży. Lubi zwierzęta - jest właścicielką dwóch kotów uratowanych ze schroniska.

Kim jesteśmy

Kontynuujemy tradycje zapoczątkowane kilkanaście lat temu, w ugrupowaniu "Zasady, Nie Układy”. Ta nazwa to niezmienne credo naszego działania.

więcej >>

NASI RADNI: Grażyna Pol

Rumianka od 38 lat. Wykształcenie wyższe pedagogiczne (WSP w Słupsku). Mężatka - mąż Tadeusz lat 48, syn Sebastian lat 26, córka Julia lat 13. Przez ...

więcej >>

Pół żartem, chociaż serio

To sprawy zbyt poważne, by mówić o nich serio Ludzie, miasto, władza, życie. Opinie, spostrzeżenia i komentarze radnych Gospodarności.