ELŻBIETA ROGALA-KOŃCZAK - kandydat na burmistrza

Rumia 15.10.2014

SZANOWNI PAŃSTWO, DRODZY MIESZKAŃCY RUMI!

Zwracam się do Was z prośbą o wsparcie mnie w wyborach na burmistrza i kandydatów na radnych mojego Komitetu Wyborczego. Zdecydowałam się na ponowne kandydowanie z kilku powodów:  po pierwsze - na co dzień czuję ogromną sympatię i wsparcie ze strony mieszkańców i nie chciałabym zawieść ich zaufania; po drugie - wiem, co i jak zrobić by miasto rozwijało się dynamicznie i skąd pozyskać na to pieniądze; po trzecie - bez trudu znalazłam 21 chętnych do współpracy, wartościowych, bezpartyjnych kandydatów na radnych naszego miasta. 

Mój program, przedstawiony w szczegółach w zakładce Program, jest zbiorem konkretnych celów i zadań, sformułowanych na podstawie znajomości potrzeb i oczekiwań mieszkańców. Ma konkretne źródła finansowania i jest możliwy do realizacji od zaraz w nowej kadencji. Jego wykonanie będzie tym łatwiejsze, że na co dzień współpracuję z profesjonalnym i sprawdzonym zespołem, wspomagającym mnie w zarządzaniu miastem i realizacji wielu potrzebnych inwestycji. Realizacja tego programu będzie możliwa także dlatego, że wśród kandydatów na radnych mojego Komitetu są fachowcy z wielu dziedzin, zarówno z doświadczeniem samorządowym jak i młodzi, sprawdzeni zarówno w działalności gospodarczej jak i społecznej. 

Państwa poparcie dla mnie i dla kandydatów na radnych mego Komitetu wspomoże realizację naszej wspólnej wizji miasta na najbliższe lata. 

Elżbieta Rogala Kończak


-------------

Nasz kandydat na burmistrza Rumi: 

Wykształcenie wyższe, z wyróżnieniem ukończyła elitarny Wydział Elektroniki na Politechnice Gdańskiej. Matka dwóch dorosłych synów, mąż Jarosław prowadzi lecznicę dla zwierząt. Jest współzałożycielką Ekologicznej Szkoły Społecznej, która z powodzeniem funkcjonuje w Rumi. Burmistrz Rumi trzech kadencji. 

W życiu publicznym Rumi pojawiła się w roku 1990, jako radna Rady Miejskiej. Przez jedną kadencję była również radną Rady Powiatu Wejherowskiego. W 2002 roku została pierwszym, wybranym w wyborach powszechnych, burmistrzem Rumi. Pod jej kierownictwem miasto  rozwija się harmonijnie i w sposób zrównoważony, pozostając w  dobrej kondycji finansowej. 

Kim jesteśmy

Kontynuujemy tradycje zapoczątkowane kilkanaście lat temu, w ugrupowaniu "Zasady, Nie Układy”. Ta nazwa to niezmienne credo naszego działania.

więcej >>

NASI RADNI: Zbigniew Rachwald

Współpracuje ze Stowarzyszeniem „Pomóż Sąsiadowi” w dziele pomocy w nauce rumskiej młodzieży. Z ramienia Rady Nadzorczej SM. „Janowo” współuczestniczy w redagowaniu sp ...

więcej >>

Pół żartem, chociaż serio

To sprawy zbyt poważne, by mówić o nich serio Ludzie, miasto, władza, życie. Opinie, spostrzeżenia i komentarze radnych Gospodarności.