Kandydat na radnego

Renata Władysława Grzesiak

 Renata Władysława Grzesiak

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Gdańsku, Wydział Turystyki, obecnie na  emeryturze.  Jest instruktorem nordic walking. Od 1989 r. mieszka w Rumi-Janowie z mężem Florianem. Syn Piotr, żonaty, ma dwoje dzieci, również mieszka w Rumi. Od 7 lat pełni funkcję prezesa Stowarzyszenia Rumski Uniwersytet Trzeciego Wieku w Rumi, które w 2010 r. otrzymało nagrodę Burmistrza Miasta Rumi za wybitne osiągnięcia na rzecz Miasta. 

-Pracuję na rzecz seniorów i lubię uśmiech na ich twarzach, ale ważne jest też spokojne życie wszystkich mieszkańców. Moje hasło: „Miasto dla wszystkich”. 

Zobacz i posłuchaj:  https://www.youtube.com/watch?v=6gjzOr4CNIk&feature=youtu.be

MIEJSCE GŁOSOWANIA:
Gimnazjum Nr 1
ul. Rodziewiczówny 10
tel. 697-591-064

Kim jesteśmy

Kontynuujemy tradycje zapoczątkowane kilkanaście lat temu, w ugrupowaniu "Zasady, Nie Układy”. Ta nazwa to niezmienne credo naszego działania.

więcej >>

NASI RADNI: Henryk Grinholc

Od wielu lat jest zaangażowany w działalność charytatywną. Wspomaga organizacje pozarządowe, kościoły, mieszkańców. Beneficjenci różnych akcji pomocowych zawdzięczają mu wsparcie zarówno finansowe ...

więcej >>

Pół żartem, chociaż serio

To sprawy zbyt poważne, by mówić o nich serio Ludzie, miasto, władza, życie. Opinie, spostrzeżenia i komentarze radnych Gospodarności.