Kandydat na radnego

Krzysztof Jan Brzozowski

 Krzysztof Jan Brzozowski
  • Wiek: 34

Lat 34, zamieszkały w Rumi. Żona Marta, pedagog szkolny w Szkole Podstawowej nr 1 w Rumi. Córka Emilia (3 lata). Magister sztuki, pedagog. Od 2003 roku artysta Opery Bałtyckiej w Gdańsku. Zainicjował powstanie dwóch organizacji pozarządowych działających w zakresie kultury i edukacji. Wieloletni dyrygent Chóru Św. Cecylii w Rumi. Organizator koncertów i ciekawych wydarzeń artystycznych promujących polską kulturę muzyczną w kraju i za granicą. Z jego inicjatywy Rumia czynnie włącza się w ogólnopolskie obchody rocznicowe (m.in. koncerty w ramach Roku Chopinowskiego w 2010 roku, Koncert z okazji Roku Witolda Lutosławskiego i 80 rocznicy urodzin Krzysztofa Pendereckiego). Za działalność na rzecz Rumi i regionu otrzymał nagrody m.in. Nagroda Burmistrza Rumi, a także (wraz z Chórem Cecylia) medal „Za zasługi dla Powiatu Wejherowskiego”. 

- Pragnę zająć się sprawami kultury i oświaty oraz wspierać działania na rzecz bezpieczeństwa i komfortu życia mieszkańców. Będę zabiegał o respektowanie zakazu ruchu ciężkich pojazdów ulicami Ceynowy, Kosynierów oraz Żwirki i Wigury.

Zobacz i posłuchaj:  https://www.youtube.com/watch?v=TdOVMqrRzAw&feature=youtu.be 

MIEJSCE GŁOSOWANIA:
Szkoła Podstawowa Nr 6
ul. Sienkiewicza 30
tel. 58 679-43-38

Kim jesteśmy

Kontynuujemy tradycje zapoczątkowane kilkanaście lat temu, w ugrupowaniu "Zasady, Nie Układy”. Ta nazwa to niezmienne credo naszego działania.

więcej >>

NASI RADNI: Jolanta Staszewska

Bezpartyjna, zamężna, dwie córki, związana z Rumią od 18 lat. Wykształcenie wyższe, nauczyciel, były dyrektor Gim 2 w Rumi. Wieloletni praktyk i specjalista do ...

więcej >>

Pół żartem, chociaż serio

To sprawy zbyt poważne, by mówić o nich serio Ludzie, miasto, władza, życie. Opinie, spostrzeżenia i komentarze radnych Gospodarności.