Kandydat na radnego

Hanna Bekisz

 Hanna Bekisz

Z Rumią jest związana od 35 lat,  mieszka  tu z mężem Janem oraz córką, uczennicą III klasy gimnazjum. Szerokim kręgom znana przede wszystkim ze swojego zaangażowania w prowadzenie największego w regionie zakładu szklarskiego „Pietrowski”. Jest kontynuatorką ponad 40-letniej, rodzinnej tradycji, a fachu nauczyła się od ojca. Posiada zarówno doświadczenie jak i tytuł mistrza szklarstwa. Potrafi być dobrym menadżerem i swoją umiejętność skutecznego zarządzania chce oddać sprawom swojej dzielnicy. Do tej pory aktywnie uczestniczyła w wielu akcjach społecznych, zawsze otwarta na nowe wyzwania. Ciepła, serdeczna, kiedy ma czas – chętnie zagłębia się w świat książek. 

Moim  priorytetem jest zadbanie o sprawy lokalnych rzemieślników oraz stworzenie przyjaznych i bezpiecznych  miejsc odpoczynku dla dzieci i młodzieży.

MIEJSCE GŁOSOWANIA:
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2
ul. Grunwaldzka 57
tel. 58 771-22-29

Kim jesteśmy

Kontynuujemy tradycje zapoczątkowane kilkanaście lat temu, w ugrupowaniu "Zasady, Nie Układy”. Ta nazwa to niezmienne credo naszego działania.

więcej >>

NASI RADNI: Grażyna Pol

Rumianka od 38 lat. Wykształcenie wyższe pedagogiczne (WSP w Słupsku). Mężatka - mąż Tadeusz lat 48, syn Sebastian lat 26, córka Julia lat 13. Przez ...

więcej >>

Pół żartem, chociaż serio

To sprawy zbyt poważne, by mówić o nich serio Ludzie, miasto, władza, życie. Opinie, spostrzeżenia i komentarze radnych Gospodarności.