Kandydat na radnego

Lidia Małgorzata Miszke

 Lidia Małgorzata Miszke

Bezpartyjna. Z miastem związana od ponad 20 lat. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego. Szczęśliwa żona i matka dwójki dorosłych dzieci. Doświadczenie zdobywała pracując w Biurze Organizacyjno-Prawnym Urzędu Miasta Gdyni. Od 1996r prowadzi własną działalność gospodarczą, dzięki czemu dobrze poznała realia inwestorskie. Zaangażowana w prace na rzecz osób niepełnosprawnych i ich rodzin. Sekretarz zarządu Stowarzyszenia Społeczności Lokalnej „Pomoc Osobom Niepełnosprawnym – Duet” działającego na terenie Małego Trójmiasta Kaszubskiego. 

Chcę, aby podejmowane były trafne decyzje przyczyniające się do dalszego zrównoważonego rozwoju Rumi.

Zobacz i posłuchaj: https://www.youtube.com/watch?v=0wr8dlGVUxo&feature=youtu.be

MIEJSCE GŁOSOWANIA:
Caritas Archidiecezji Gdańskiej - Centrum im. Św. s. Faustyny
ul. Ks. Lucjana Gierosa 8A
tel. 58 671-48-30

Kim jesteśmy

Kontynuujemy tradycje zapoczątkowane kilkanaście lat temu, w ugrupowaniu "Zasady, Nie Układy”. Ta nazwa to niezmienne credo naszego działania.

więcej >>

NASI RADNI: Henryk Grinholc

Od wielu lat jest zaangażowany w działalność charytatywną. Wspomaga organizacje pozarządowe, kościoły, mieszkańców. Beneficjenci różnych akcji pomocowych zawdzięczają mu wsparcie zarówno finansowe ...

więcej >>

Pół żartem, chociaż serio

To sprawy zbyt poważne, by mówić o nich serio Ludzie, miasto, władza, życie. Opinie, spostrzeżenia i komentarze radnych Gospodarności.