Kandydat na radnego

Józef Chmielewski

 Józef Chmielewski

Wraz z żoną wychował trójkę dorosłych już dzieci. Ukończył Wydział Budownictwa Lądowego Politechniki Gdańskiej. Posiada uprawnienia budowlane, rzeczoznawcy majątkowego oraz zarządcy nieruchomości. Od wielu lat jest prezesem nowocześnie zarządzanej Spółdzielni Mieszkaniowej "Janowo". Zmieniające się i coraz bardziej zadbane Osiedle to widoczny efekt również jego wkładu pracy. Radny Rady Miejskiej. W latach 2002-2006, kiedy to Rumia, weszła na ścieżkę dynamicznego rozwoju – (1 miejsce w województwie pomorskim w rankingu "Rzeczpospolitej") pełnił funkcję przewodniczącego Rady Miejskiej. Dobra współpraca między Miastem a kierowaną przez niego spółdzielnią zaowocowała budową wielu ulic dzielnicy Janowo: Warszawskiej, Wileńskiej, Opolskiej, Elbląskiej, części Poznańskiej a ostatnio tak potrzebnego łącznika ulicy Krakowskiej. Wynikiem tej aktywności jest także aktualnie prowadzona modernizacja parku Żelewskiego czy działalność spółdzielczego Domu Kultury Janowo. Odznaczony przez Prezydenta RP Złotym Krzyżem Zasługi.

- Priorytetem mojej działalności jest efektywne i racjonalne gospodarowanie mające na celu jak najpełniejsze zaspokajanie potrzeb mieszkańców naszego Osiedla. 

Tu możesz mnie zobaczyć i posłuchać:

 https://www.youtube.com/watch?v=cm-ZzOykbis&feature=youtu.be 

MIEJSCE GŁOSOWANIA:
Gimnazjum Nr 2
ul. Świętojańska 11
tel. 697-591-062

Kim jesteśmy

Kontynuujemy tradycje zapoczątkowane kilkanaście lat temu, w ugrupowaniu "Zasady, Nie Układy”. Ta nazwa to niezmienne credo naszego działania.

więcej >>

NASI RADNI: Henryk Grinholc

Od wielu lat jest zaangażowany w działalność charytatywną. Wspomaga organizacje pozarządowe, kościoły, mieszkańców. Beneficjenci różnych akcji pomocowych zawdzięczają mu wsparcie zarówno finansowe ...

więcej >>

Pół żartem, chociaż serio

To sprawy zbyt poważne, by mówić o nich serio Ludzie, miasto, władza, życie. Opinie, spostrzeżenia i komentarze radnych Gospodarności.