Kandydat na radnego

Leszek Stromski

 Leszek Stromski
  • Wiek: 47
  • Zawód: Oceanograf

Rumianin od pokoleń, lat 47. Tu się wychował i tu mieszka z żoną i dwójką dzieci, wielkim białym psem oraz kotem. Bezpartyjny. Z zawodu oceanograf, ukończył Wydział Oceanografii Uniwersytetu Gdańskiego oraz Akademię Marynarki Wojennej. Zajmuje się tworzeniem map morskich w Urzędzie Morskim w Gdyni, jest Naczelnikiem Wydziału Pomiarów Morskich.

Działa społecznie: pełni funkcję Przewodniczącego Rady Rodziców przy Szkole Podstawowej Nr 1 w Rumi. Doświadczenia zdobyte w strukturach Związku Harcerstwa Polskiego w Rumi pozwala mu na czynne działanie na rzecz Ligi Morskiej i Rzecznej jako współorganizatorowi wielu imprez krajowych i międzynarodowych dla dzieci i młodzieży. 

- Moim celem jest zrównoważony rozwój miasta, aby stawało się coraz bardziej przyjazne jego mieszkańcom, także pracodawcom. W odpowiedzi na potrzeby naszej rozrastającej się dzielnicy będę zabiegał o rozbudowę Szkoły Podstawowej Nr 1.

MIEJSCE GŁOSOWANIA:
Szkoła Podstawowa Nr 1 (sala gimnastyczna)
ul. Kościelna 6
tel. 697-591-061

Kim jesteśmy

Kontynuujemy tradycje zapoczątkowane kilkanaście lat temu, w ugrupowaniu "Zasady, Nie Układy”. Ta nazwa to niezmienne credo naszego działania.

więcej >>

NASI RADNI: Henryk Grinholc

Od wielu lat jest zaangażowany w działalność charytatywną. Wspomaga organizacje pozarządowe, kościoły, mieszkańców. Beneficjenci różnych akcji pomocowych zawdzięczają mu wsparcie zarówno finansowe ...

więcej >>

Pół żartem, chociaż serio

To sprawy zbyt poważne, by mówić o nich serio Ludzie, miasto, władza, życie. Opinie, spostrzeżenia i komentarze radnych Gospodarności.