Kandydat na radnego

Hanna Luiza Cegielska

 Hanna Luiza Cegielska
  • Wiek: 39

Wiek: 39 lat; zawód: fizjoterapeutka; absolwentka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Pracuje jako fizjoterapeutka w NZOZ „Salubre” – Centrum Rehabilitacji i Masażu w Janowie. Bezpartyjna. Mieszkanka Rumi od 2000 roku. Mężatka, ma dwójkę dzieci w wieku szkolnym. Interesuje się medycyną, problemami chorych i ich rodzin. Najważniejsze dla niej są zdrowy rozwój oraz bezpieczeństwo dzieci i młodzieży, a także rozbudzanie empatii wśród wszystkich mieszkańców miasta. 

- Chcę, aby mieszkańcy doświadczeni przez los mieli wsparcie w innych wrażliwych osobach, mieszkających w naszym mieście. Moim hasłem jest:  „Zdrowa i pogodna Rumia”.

MIEJSCE GŁOSOWANIA:
Ekologiczna Szkoła Społeczna
ul. Kujawska 8a
tel. 58 671-13-92

Kim jesteśmy

Kontynuujemy tradycje zapoczątkowane kilkanaście lat temu, w ugrupowaniu "Zasady, Nie Układy”. Ta nazwa to niezmienne credo naszego działania.

więcej >>

NASI RADNI: Henryk Grinholc

Od wielu lat jest zaangażowany w działalność charytatywną. Wspomaga organizacje pozarządowe, kościoły, mieszkańców. Beneficjenci różnych akcji pomocowych zawdzięczają mu wsparcie zarówno finansowe ...

więcej >>

Pół żartem, chociaż serio

To sprawy zbyt poważne, by mówić o nich serio Ludzie, miasto, władza, życie. Opinie, spostrzeżenia i komentarze radnych Gospodarności.