Kandydat na radnego

Włodzimierz Mieczysław Blacha

 Włodzimierz Mieczysław Blacha

Wiek: 52 lata; żonaty, dwoje dzieci – studentka i gimnazjalista. Mieszkaniec Rumi od 21 lat;  zawód: żołnierz zawodowy; specjalista w dziedzinie infrastruktury  i logistyki – absolwent dwóch uczelni wyższych w tym UG     na kierunku „organizacja i zarządzanie”. Bezpartyjny. V-ce przewodniczący stowarzyszenia im. Bł. kmdr ppor. W. Miegonia „PRO MARE ET FIDE”.  Jest ciekawy ludzi i świata a jego zainteresowania to odkrywanie historii najnowszej, turystyka krajobrazowa i motoryzacja. Od kilku lat aktywny kajakarz  i miłośnik zwierząt - współwłaściciel psa rasy Golden Retriever.

- Będę promował Rumię i pozytywnie wpływał na jej zrównoważony rozwój. Bardzo ważne dla mnie jest przede wszystkim bezpieczeństwo fizyczne i socjalne każdego z mieszkańców naszego miasta. Cenię otwartość i szczerość a kompromis traktuję jako jedyny możliwy  sposób rozwiązywania problemów. Kandyduję po raz pierwszy.

Stawiam na: KOMPETENCJE, RZETELNOŚĆ  I UCZCIWOŚĆ.

 

MIEJSCE GŁOSOWANIA:
Zespół Szkół Ogólnokształcących
ul. Stoczniowców 6
tel. 58 671-29-17

Kim jesteśmy

Kontynuujemy tradycje zapoczątkowane kilkanaście lat temu, w ugrupowaniu "Zasady, Nie Układy”. Ta nazwa to niezmienne credo naszego działania.

więcej >>

NASI RADNI: Henryk Grinholc

Od wielu lat jest zaangażowany w działalność charytatywną. Wspomaga organizacje pozarządowe, kościoły, mieszkańców. Beneficjenci różnych akcji pomocowych zawdzięczają mu wsparcie zarówno finansowe ...

więcej >>

Pół żartem, chociaż serio

To sprawy zbyt poważne, by mówić o nich serio Ludzie, miasto, władza, życie. Opinie, spostrzeżenia i komentarze radnych Gospodarności.