Kandydat na radnego

Beata Awsiukiewicz

 Beata Awsiukiewicz

Zamężna, matka trojga wspaniałych dzieci. Ma wykształcenie wyższe pedagogiczne, nauczycielka Gimnazjum nr 1 w Rumi, pracuje w zawodzie nauczyciela od 26 lat, jest  autorką innowacji pedagogicznych. Uczy młodzież tolerancji, odpowiedzialności  za siebie i innych, wrażliwości na piękno oraz szacunku do tradycji. Jest członkiem Stowarzyszenia Przyjaciół Armii Krajowej i współzałożycielką Klubu Miłośników Historii w Gdańsku. Wspiera młodzież w odkrywaniu własnych pasji i talentów. Organizuje wycieczki i kolonie letnie. Prowadzi chór szkolny „Ergo Cantemus!” oraz scholę dziecięcą „Ichtis” w Rumi.    

Od 2008 roku działa społecznie na rzecz rodzin zmagających się z trudną sytuacją rodzinną. Za pracę zawodową otrzymała: Nagrodę Burmistrza Rumi, Nagrodę Pomorskiego Kuratora Oświaty oraz  Medal wybity dla uczczenia Kanonizacji Papieża Jana Pawła II za kultywowanie tradycji narodowych i wartości patriotycznych wśród młodych.

- Jestem osobą chętną do pracy, lubię nowe wyzwania. Wyznaję zasadę partnerstwa: umiem słuchać ludzi i z nimi współpracować.

MIEJSCE GŁOSOWANIA:
Gimnazjum Nr 1
ul. Rodziewiczówny 10
tel. 58 671-07-90

Kim jesteśmy

Kontynuujemy tradycje zapoczątkowane kilkanaście lat temu, w ugrupowaniu "Zasady, Nie Układy”. Ta nazwa to niezmienne credo naszego działania.

więcej >>

NASI RADNI: Henryk Grinholc

Od wielu lat jest zaangażowany w działalność charytatywną. Wspomaga organizacje pozarządowe, kościoły, mieszkańców. Beneficjenci różnych akcji pomocowych zawdzięczają mu wsparcie zarówno finansowe ...

więcej >>

Pół żartem, chociaż serio

To sprawy zbyt poważne, by mówić o nich serio Ludzie, miasto, władza, życie. Opinie, spostrzeżenia i komentarze radnych Gospodarności.