Kandydat na radnego

Bożena Janina Meller

 Bożena Janina Meller
  • Wiek: 54

Ma 54 lata i większość z nich spędziła w Rumi. Jest zamężna, ma dwie dorosłe córki. Ukończyła wyższe studia pedagogiczne na Uniwersytecie Gdańskim oraz studia podyplomowe z zarządzania oświatą. Bezpartyjna. Ostatnich 25 lat poświęciła swojej pasji – uczy języka polskiego w Gimnazjum nr 11 w Gdyni. Zdobyła duże doświadczenie w pracy zawodowej, dwukrotnie otrzymując Nagrodę Prezydenta Miasta Gdyni. Wolne chwile spędza nad książką, lubi sport i teatr. Od 2009 roku jest związana ze spółdzielczością mieszkaniową, obecnie przewodniczy Radzie Nadzorczej Wejherowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej. Jest osobą odpowiedzialną. 

 – Najważniejsze dla mnie jest to, by mieć świadomość, że: "Ideały nie istnieją, uczymy się na bieżąco, nieustannie poprawiamy to, co już zrobiliśmy i dzięki temu idziemy do przodu." , dlatego będąc członkiem Zarządu Strategii Rozwoju Miasta Rumi podejmuję działania zmierzające do poprawy warunków życia mieszkańców swojego osiedla oraz rozwoju mojego miasta. Moje hasło: „Zawsze blisko ludzi.”

Zobacz i posłuchaj:  https://www.youtube.com/watch?v=Qigy7mvXm04&feature=youtu.be

MIEJSCE GŁOSOWANIA:
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1
ul. Starowiejska 4
tel. 58 671-06-22

Kim jesteśmy

Kontynuujemy tradycje zapoczątkowane kilkanaście lat temu, w ugrupowaniu "Zasady, Nie Układy”. Ta nazwa to niezmienne credo naszego działania.

więcej >>

NASI RADNI: Zbigniew Rachwald

Współpracuje ze Stowarzyszeniem „Pomóż Sąsiadowi” w dziele pomocy w nauce rumskiej młodzieży. Z ramienia Rady Nadzorczej SM. „Janowo” współuczestniczy w redagowaniu sp ...

więcej >>

Pół żartem, chociaż serio

To sprawy zbyt poważne, by mówić o nich serio Ludzie, miasto, władza, życie. Opinie, spostrzeżenia i komentarze radnych Gospodarności.