Kandydat na radnego

Mieczysław Grzegorz Grzenia

 Mieczysław Grzegorz Grzenia

Urodzony w Rumi, mieszka w dzielnicy Rumia Zagórze. Ojciec dwóch dorosłych córek oraz dziadek czwórki wnucząt. Wykształcenie wyższe socjolog. Przez 30 lat prowadził działalność gospodarczą, między innymi sklep meblowy ''Mila'' w Rumi ul. Abrahama 15, który był laureatem nagrody ''Pomorski Gryf Gospodarczy''. Działacz społeczny organizacji gospodarczych -Prezes Zarządu Biura Rejonowego Zrzeszenia Handlu i Usług w powiecie wejherowskim. Odznaczony Srebrnym Krzyżem Zasługi przez prezydenta oraz Brylantową Odznaką Naczelnej Rady Zrzeszenia Handlu i Usług w Warszawie. 

- Obecnie jestem na emeryturze, ale nadal pracuję społecznie w środowisku seniorów Polskiego Związku Emerytów i Inwalidów, a także jestem radnym miasta Rumi, przez 3 lata ostatniej kadencji byłem wiceprzewodniczącym rady. Będę zabiegał o budowę tunelu pod torami na wysokości ul. Piłsudskiego łączącego Zagórze i Szmeltę z centrum Rumi, powstanie świetlicy osiedlowej Szmelta oraz budowę parkingu przy Przedszkolu Pod Topolą na ul. Leśnej.

Tu mnie możesz zobaczyć i posłuchać:

 https://www.youtube.com/watch?v=B1nwG5GV4JE&feature=youtu.be

MIEJSCE GŁOSOWANIA:

Powiatowy Zespół Placówek Szkolno - Wychowawczych
ul. Sabata 12
tel. 58 671-07-19

Kim jesteśmy

Kontynuujemy tradycje zapoczątkowane kilkanaście lat temu, w ugrupowaniu "Zasady, Nie Układy”. Ta nazwa to niezmienne credo naszego działania.

więcej >>

NASI RADNI: Henryk Grinholc

Od wielu lat jest zaangażowany w działalność charytatywną. Wspomaga organizacje pozarządowe, kościoły, mieszkańców. Beneficjenci różnych akcji pomocowych zawdzięczają mu wsparcie zarówno finansowe ...

więcej >>

Pół żartem, chociaż serio

To sprawy zbyt poważne, by mówić o nich serio Ludzie, miasto, władza, życie. Opinie, spostrzeżenia i komentarze radnych Gospodarności.