Kandydat na radnego

Andrzej Sikorski

 Andrzej Sikorski
  • Wiek: 56

Mieszka w Rumi od urodzenia. Żonaty, troje dorosłych dzieci. Pracuje w rumskiej firmie produkującej żaluzje, okna i rolety i wielu mieszkańców skorzystało z jego usług. Wrażliwy społecznie. Będąc wolontariuszem Stowarzyszenia Pomóż Sąsiadowi wspomagał wielu ludzi w trudnych sytuacjach życiowych. Radny kadencji 2002-2006. 

- Będę zabiegał aby w mojej dzielnicy powstał ładny plac zabaw dla dzieci  wraz z siłownią dla ich tatusiów i dziadków. Będę zabiegał o wydłużenie sieci OPEC do naszej dzielnicy, aby ograniczyć zanieczyszczenia środowiska emitowane przez piece domowe.

MIEJSCE GŁOSOWANIA:
Gimnazjum Nr 4
ul. Batorego 29
tel. 58 671-01-40

Kim jesteśmy

Kontynuujemy tradycje zapoczątkowane kilkanaście lat temu, w ugrupowaniu "Zasady, Nie Układy”. Ta nazwa to niezmienne credo naszego działania.

więcej >>

NASI RADNI: Zbigniew Rachwald

Współpracuje ze Stowarzyszeniem „Pomóż Sąsiadowi” w dziele pomocy w nauce rumskiej młodzieży. Z ramienia Rady Nadzorczej SM. „Janowo” współuczestniczy w redagowaniu sp ...

więcej >>

Pół żartem, chociaż serio

To sprawy zbyt poważne, by mówić o nich serio Ludzie, miasto, władza, życie. Opinie, spostrzeżenia i komentarze radnych Gospodarności.