Kandydat na radnego

Grażyna Pol

 Grażyna  Pol
  • Wiek: 52

Lat 52, wykształcenie wyższe, pedagogiczne, nauczyciel w Zespole Szkół w Żelistrzewie. Z Rumią związana jest od 42 lat, mieszka z rodziną na ulicy Na Stoku. Szczęśliwa mężatka, matka dwójki dzieci - Sebastiana i Julii. Radna w latach 2010-2014, wiceprzewodnicząca Komisji Zdrowia, członek Komisji Oświaty oraz działaczka na rzecz stowarzyszenia "Pomóż Sąsiadowi". Pozytywnie nastawiona do życia, lubi się angażować w trudne problemy społeczne, uważa, że kreatywne podejście i dobry kontakt z ludźmi korzystnie wpłyną na zmiany w mieście. W przyszłej kadencji Rady Miasta pragnie nadal kontynuować działalność nad rozwojem Rumi, gwarantuje pomoc mieszkańcom swojej dzielnicy oraz pójść za ciosem i dalej służyć pomocą osobom potrzebującym i z trudną sytuacją materialną.

MIEJSCE GŁOSOWANIA:
Szkoła Podstawowa Nr 10
ul. Górnicza 19
tel. 58 671-31-62

Kim jesteśmy

Kontynuujemy tradycje zapoczątkowane kilkanaście lat temu, w ugrupowaniu "Zasady, Nie Układy”. Ta nazwa to niezmienne credo naszego działania.

więcej >>

NASI RADNI: Henryk Grinholc

Od wielu lat jest zaangażowany w działalność charytatywną. Wspomaga organizacje pozarządowe, kościoły, mieszkańców. Beneficjenci różnych akcji pomocowych zawdzięczają mu wsparcie zarówno finansowe ...

więcej >>

Pół żartem, chociaż serio

To sprawy zbyt poważne, by mówić o nich serio Ludzie, miasto, władza, życie. Opinie, spostrzeżenia i komentarze radnych Gospodarności.