Kandydat na radnego

Tadeusz Piątkowski

 Tadeusz  Piątkowski

Nauczyciel akademicki Politechniki Gdańskiej. Przez 3 lata mijającej kadencji przewodniczący Rady Miejskiej Rumi. Przez wiele lat aktywny działacz Spółdzielni Mieszkaniowej Janowo. Obecnie ponownie pełni funkcję przewodniczącego Rady Nadzorczej. Aktywnie zaangażowany w życie sportowe miasta i osiedla. Inicjator, organizator i uczestnik wielu turniejów siatkówki, współzałożyciel i wolontariusz klubu APS TPS Rumia. Promotor zdrowego trybu życia poprzez czynne uprawianie sportu. Wielokrotny reprezentant Miasta w meczach siatkówki i piłki nożnej, gdzie bronił bramki. Za działalność społeczną uhonorowany medalem „Za zasługi dla Miasta Rumi” oraz  „Złotym Krzyżem Zasługi”. Tym ostatnim wyróżnieniem, uhonorował go, co z dumą podkreśla - Prezydent RP Lech Kaczyński. 

- Chciałbym dbać w mieście o te sprawy, które przekładają się na wysokość czynszów w naszych mieszkaniach. Chcę dopilnować budowy ronda na skrzyżowaniu Gdańskiej i Pomorskiej oraz  trasy dla rolkarzy, wzdłuż ulicy Pomorskiej na odcinku od Lidla do ul. Gdańskiej. Będę także  zabiegał aby  niewykorzystywane boisko przy Gdańskiej 37 zamienić w sympatyczny teren rekreacyjny dla dorosłych, młodzieży i dzieci.  

Zobacz i posłuchaj: https://www.youtube.com/watch?v=h0_i_N3lsNQ&feature=youtu.be

MIEJSCE GŁOSOWANIA:\
"Janowiaczek" Przedszkole niepubliczne
ul. Pomorska 27
tel. 58 671-29-71

Kim jesteśmy

Kontynuujemy tradycje zapoczątkowane kilkanaście lat temu, w ugrupowaniu "Zasady, Nie Układy”. Ta nazwa to niezmienne credo naszego działania.

więcej >>

NASI RADNI: Zbigniew Rachwald

Współpracuje ze Stowarzyszeniem „Pomóż Sąsiadowi” w dziele pomocy w nauce rumskiej młodzieży. Z ramienia Rady Nadzorczej SM. „Janowo” współuczestniczy w redagowaniu sp ...

więcej >>

Pół żartem, chociaż serio

To sprawy zbyt poważne, by mówić o nich serio Ludzie, miasto, władza, życie. Opinie, spostrzeżenia i komentarze radnych Gospodarności.