Felieton - Dlaczego wygraliśmy wybory...

Dlaczego wygraliśmy wybory...

Dlaczego KWW Rogala-Kończak gospodarność.pl wygrał wybory w Rumi?
Komitet WW Rogala-Kończak gospodarność.pl zwyciężył wybory z wynikiem  33,88%  do Rady Miejskiej Rumi.  To, że komitet Gospodarności, wygrał te wybory nie powinno być zaskoczeń z 3 powodów.
Po pierwsze twarzą komitetu Gospodarności była urzędująca p. Burmistrz Elżbieta Rogala-Kończak, z której pracy jest zadowolona zdecydowana większość mieszkańców Rumi . Wygrana wyborów w pierwszej turze, ze znakomitym wynikiem, może tylko potwierdzać tą tezę.
Po drugie z Gospodarności startowały osoby sprawdzone i popularne takie jak pan Kubina, Piątkowski, Grinholc.  W wyniku  zaangażowania w służbie mieszkańcom Rumi, w Radzie Miejskiej i nie tylko, ich wynik wyborczy okazał się jeszcze lepszy niż w 2006, co w sposób znaczący poprawiło wynik komitetu.
Po trzecie Gospodarność, jako jedyny komitet miał realny, możliwy do spełnienia program wyborczy dl a Rumi. Jeśli dodamy do tego, że Gospodarność w przeszłości spełniło 90% obietnic wyborczych, to rysuje się nam  obraz komitetu  sprawdzonego.
Komitet Gospodarności w tych wyborach okazał się niezwykle skuteczny, połączenie znanych, sprawdzonych osób z realnym programem, sprawiło, że KWW Rogala-Kończak gospodarność.pl stał się dla wyborców komitetem wiarygodnym, któremu warto zaufać.
Michał Wiśniewski


Autor:

Kim jesteśmy

Kontynuujemy tradycje zapoczątkowane kilkanaście lat temu, w ugrupowaniu "Zasady, Nie Układy”. Ta nazwa to niezmienne credo naszego działania.

więcej >>

NASI RADNI: Henryk Grinholc

Od wielu lat jest zaangażowany w działalność charytatywną. Wspomaga organizacje pozarządowe, kościoły, mieszkańców. Beneficjenci różnych akcji pomocowych zawdzięczają mu wsparcie zarówno finansowe ...

więcej >>

Pół żartem, chociaż serio

To sprawy zbyt poważne, by mówić o nich serio Ludzie, miasto, władza, życie. Opinie, spostrzeżenia i komentarze radnych Gospodarności.