Najważniejsze informacje

22.03.2017

Niechcący przyłapał strażnika na wykroczeniu

W sieci pojawiło się nagranie, na którym widać rumskiego strażnika miejskiego, który podczas jazdy służbowym autem rozmawia przez telefon. Całą sytuację nagrał jeden z kierowców, pisze wejherowski portal Nadmorski24.pl. 

Nagrany strażnik miejski z Rumi to wieloletni komendant tej jednostki Roman Świrski, który tłumaczył się, że odebrany przez niego telefon był od dyżurnego Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad. Sprawa okazała się jednak błaha, więc rozpoczętą rozmowę szybko przerwał.

Pytany przez różne media (sprawą zainteresowała się nawet ogólnopolska telewizja TVN 24) komendant odpowiadał, że przyznał się do wykroczenia i poddał dobrowolnie postępowaniu mandatowemu. 

Na stronie internetowej Radia Gdańska jest nagranie video kierowcy, który ujawnił to wykroczenie:

https://radiogdansk.pl/wiadomosci/item/58325-komendant-strazy-miejskiej-przylapany-na-wyroczeniu-jego-mina-bezcenna-filmPozostałe aktualności:

Więcej w archiwum

Kim jesteśmy

Kontynuujemy tradycje zapoczątkowane kilkanaście lat temu, w ugrupowaniu "Zasady, Nie Układy”. Ta nazwa to niezmienne credo naszego działania.

więcej >>

NASI RADNI: Henryk Grinholc

Od wielu lat jest zaangażowany w działalność charytatywną. Wspomaga organizacje pozarządowe, kościoły, mieszkańców. Beneficjenci różnych akcji pomocowych zawdzięczają mu wsparcie zarówno finansowe ...

więcej >>

Pół żartem, chociaż serio

To sprawy zbyt poważne, by mówić o nich serio Ludzie, miasto, władza, życie. Opinie, spostrzeżenia i komentarze radnych Gospodarności.