Najważniejsze informacje

15.03.2017

APS, ATS i TRI-TEAM Rumia z dofinansowaniem

51 tysięcy złotych przekazało Starostwo Powiatowe w Wejherowie na działania promocyjne dla ośmiu klubów sportowych, które reprezentują różne gminy i miejscowości. 

Dofinansowanie otrzymały stowarzyszenia i kluby: Akademia Piłki Siatkowej Rumia, Akademia Tenisa Stołowego Małe Trójmiasto Stowarzyszenie Sportowe, Uczniowski Klub Sportowy ,,TRI-TEAM’’ Rumia oraz Klub Sportowy ,,TYTANI’’ Wejherowo, Wejherowski Klub Kulturystyczny i Sportów Siłowych ,,APOLLO’’ Wejherowo, Uczniowski Klub Sportowy ,,ÓSEMKA’’, Kaszubskie Towarzystwo Sportowo-Kulturalne Luzino, Uczniowski Klub Sportowy ,,OLIMP’’ Bolszewo.

Starosta wejherowski uważa, że promocja Powiatu Wejherowskiego przez sport to na pewno dobrze wydane pieniądze, dlatego w dalszym ciągu będzie taki rodzaj promocji kontynuować. 

Relacja Telewizji TTM: http://telewizjattm.pl/dzien/2017-03-13/41903-powiat-rozdziela-pieniadze-na-sport.html?play=on

„Najważniejsze w tym wszystkim jest poza pieniędzmi, które są bardzo ważne, atmosfera, poczucie tego, że Starostwo Powiatowe tworzy atmosferę”, powiedział Tomasz Kordowski, wiceprezes APS Rumia. 


Pozostałe aktualności:

Więcej w archiwum

Kim jesteśmy

Kontynuujemy tradycje zapoczątkowane kilkanaście lat temu, w ugrupowaniu "Zasady, Nie Układy”. Ta nazwa to niezmienne credo naszego działania.

więcej >>

NASI RADNI: Zbigniew Rachwald

Współpracuje ze Stowarzyszeniem „Pomóż Sąsiadowi” w dziele pomocy w nauce rumskiej młodzieży. Z ramienia Rady Nadzorczej SM. „Janowo” współuczestniczy w redagowaniu sp ...

więcej >>

Pół żartem, chociaż serio

To sprawy zbyt poważne, by mówić o nich serio Ludzie, miasto, władza, życie. Opinie, spostrzeżenia i komentarze radnych Gospodarności.