Najważniejsze informacje

12.03.2017

Zmiana w pociągach na przystanku SKM Janowo

Od dzisiaj niektóre pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej nie będą zatrzymywać się na przystanku Rumia Janowo (a także przystanku Gdynia Cisowa). Zmiana potrwa do 14 kwietnia i dotyczy godzin szczytu w dni robocze oraz sobót. Utrudnienia są związane z remontem przystanku w Janowie, który prowadzą koleje. W tym czasie obowiązuje zastępczy rozkład jazdy pociągów.

Szczegółowy rozkład jazdy SKM na czas zmian:

http://www.skm.pkp.pl/dla-pasazera/informacje-dla-podroznych/szczegoly-informacji/?tx_ttnews%5Btt_news%5D=904&tx_ttnews%5BbackPid%5D=1

W innej części Janowa również trwają remonty - decyzją Rady Nadzorczej SM "Janowo" pawilon handlowo-usługowy przy ul. Stoczniowców 7 przejedzie rewitalizację, podoobną do tej, jaka miała miejsce przy ul. Pomorskiej 11. Szacunkowy koszt przedsięwzięcia to około 900 tysięcy zł netto. O tym, że pawilon będzie wyglądać ładniej mówiła ostatnio Twoja Telewizja Morska:

www.telewizjattm.pl/dzien/2017-02-22/41675-pawilon-w-janowie-przestanie-straszyc-mieszkancow.html Pozostałe aktualności:

Więcej w archiwum

Kim jesteśmy

Kontynuujemy tradycje zapoczątkowane kilkanaście lat temu, w ugrupowaniu "Zasady, Nie Układy”. Ta nazwa to niezmienne credo naszego działania.

więcej >>

NASI RADNI: Henryk Grinholc

Od wielu lat jest zaangażowany w działalność charytatywną. Wspomaga organizacje pozarządowe, kościoły, mieszkańców. Beneficjenci różnych akcji pomocowych zawdzięczają mu wsparcie zarówno finansowe ...

więcej >>

Pół żartem, chociaż serio

To sprawy zbyt poważne, by mówić o nich serio Ludzie, miasto, władza, życie. Opinie, spostrzeżenia i komentarze radnych Gospodarności.