Najważniejsze informacje

04.01.2017

Tragiczne zdarzenie w MOPS

W jednym z budynków Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Rumi doszło najprawdopodobniej do samobójstwa. Ciało nieżyjącego już mężczyzny zostało zauważone we wtorek rano. Na miejsce wezwana została ekipa dochodzeniowo-śledcza, a następnie biegły sądowy oraz prokurator, który nadzoruje prowadzone aktualnie w tej sprawie czynności. 

Na chwilę obecną nie wiadomo kiedy dokładnie doszło do zdarzenia. Z wypowiedzi prokurator rejonowej w Wejherowie wynika, że więcej będzie można powiedzieć po wykonaniu sekcji zwłok, na którą ciało zostało zabrane do Szpitala Specjalistycznego w Wejherowie. Pojawiły się natomiast sugestie, że mężczyzna popełnił samobójstwo dzień przed odnalezieniem ciała, co może postawić w bardzo złym świetle osobę, która jako ostatnia opuszczała ten budynek. 

Radio Gdańsk podało, że wstępnie wykluczono, aby do śmierci 57-latka przyczyniły się osoby trzecie. Ekipa dochodzeniowo-śledcza ustala natomiast, co mężczyzna robił przed śmiercią.  

 


Pozostałe aktualności:

Więcej w archiwum

Kim jesteśmy

Kontynuujemy tradycje zapoczątkowane kilkanaście lat temu, w ugrupowaniu "Zasady, Nie Układy”. Ta nazwa to niezmienne credo naszego działania.

więcej >>

NASI RADNI: Jolanta Staszewska

Bezpartyjna, zamężna, dwie córki, związana z Rumią od 18 lat. Wykształcenie wyższe, nauczyciel, były dyrektor Gim 2 w Rumi. Wieloletni praktyk i specjalista do ...

więcej >>

Pół żartem, chociaż serio

To sprawy zbyt poważne, by mówić o nich serio Ludzie, miasto, władza, życie. Opinie, spostrzeżenia i komentarze radnych Gospodarności.