Najważniejsze informacje

09.09.2016 COŚ DLA RODZIN

Popołudnie Jacka i Agatki...

Dom Kultury Spółdzielni Mieszkaniowej "Janowo" przygotował "Popołudnie Jacka i Agatki, ich rodziców, dziadka i babci" - druga edycja zabawy będzie zorganizowana w parku miejskim w Rumi Janowie i odbędzie się w tę niedzielę czyli 11 września. 

W programie: 

Godzina 14.00 - "Anna i Elza w krainie lodu" czyli zabawa z Gosią Samosią

Godzina 15.00 - "Pan Tęcza i jego tęczowy świat" -  Teatr Qfer z Gdańska

Godzina 16.00 - "Mleczna droga kozy Magdy" - program edukacyjny - zagroda Powroty ze Stężycy 

Godzina 17.00 - "Piosenka jest dobra na wszystko" - Teatr Muzyczny Hals

Godzina 18.00 - Finalistka programu Mam Talent Natalia Capelik - Muianga z zespołem. Natalia ma 17 lat, mieszka w Gdańsku, tam uczęszcza do I Liceum Ogólnokształcącego. Jej egzotyczna uroda to zasługa taty, który pochodzi z Mozambiku. Od zawsze lubiła śpiewać i naśladować wielkie gwiazdy np.: Ellę Fitzgelard, Whitney Houston czy Amy Winehouse. Swój talent wokalny od 3 lat szlifuje na zajęciach w Pałacu Młodzieży  w Gdańsku, gdzie także uczy się tańczyć. W maju b.r. brała udział z zespołem Pałacu w spektaklu „Tańczę, więc jestem” w Teatrze Szekspirowskim w Gdańsku. Wcześniej tańczyła dancehall, hip-hop, próbowała też tańca towarzyskiego obecnie wybrała zajęcia tańca współczesnego. Ponadto lubi uprawiać sport, szczególnie lekkoatletykę i siatkówkę.Natalia chętnie bierze udział w konkursach wokalnych, oraz koncertach szkolnych i parafialnych. Natalia zachwyciła jury programu swoim wyjątkowym głosem. 

Godzina 19.30 - Fireshow - zespół Flagrantis

Ponadto: pokazy garncarstwa, wata cukrowa oraz dmuchańce dla dzieci.


Pozostałe aktualności:

Więcej w archiwum

Kim jesteśmy

Kontynuujemy tradycje zapoczątkowane kilkanaście lat temu, w ugrupowaniu "Zasady, Nie Układy”. Ta nazwa to niezmienne credo naszego działania.

więcej >>

NASI RADNI: Józef Chmielewski

Wybrany z okręgu nr 1. Członkiem Rady Miejskiej Rumi jest piątą kadencję. W latach 2002-2006 pełnił funkcję przewodniczącego Rady. Rada Miejska pod jego przewodnictwem we ...

więcej >>

Pół żartem, chociaż serio

To sprawy zbyt poważne, by mówić o nich serio Ludzie, miasto, władza, życie. Opinie, spostrzeżenia i komentarze radnych Gospodarności.