Najważniejsze informacje

26.08.2016 ZABAWA

Janowska Biesiada 2016

W sobotę spotykamy się na Dniu Uśmiechu czyli Janowskiej Biesiadzie w Parku Miejskim w Rumi Janowie przy ulicy Stoczniowców. Impreza rozpocznie się o godzinie 16.00 zabawą z klaunem Pinezką pod tytułem "Trollowisko". O godzinie 16.45 zaśpiewa Córka Miniaturka czyli Natalia Górska, a o godzinie 17.00 miś Teddy Eddie będzie bawić i uczyć dzieci języka angielskiego.

O godzinie 17.15 rozpoczną się pierwsze zajęcia na trampolinach - skierowane do dzieci. Druga część zajęć na trampolinach - dla dorosłych odbędzie się o godzinie 18.00. Pomiędzy tymi sportowymi zajęciami, o godzinie 17.45 zaśpiewa Anna Zebrowska, która będzie śpiewać piosenki Anny Jantar. Druga część jej występu została zaplanowana na godzinę 20.30. 

Godzina 18.30 - Wręczenie nagród w XX Konkursie na Najpiękniejszy Ogród i Balkon Spółdzielni Mieszkaniowej "Janowo". 

Godzina 19.00 - Gość wieczoru: Jose Torres & Havana Dreams. 

Godzina 21.00 - Biesiada pod gwiazdami, gra zespół Półtora Gościa. 

 


Pozostałe aktualności:

Więcej w archiwum

Kim jesteśmy

Kontynuujemy tradycje zapoczątkowane kilkanaście lat temu, w ugrupowaniu "Zasady, Nie Układy”. Ta nazwa to niezmienne credo naszego działania.

więcej >>

NASI RADNI: Zbigniew Rachwald

Współpracuje ze Stowarzyszeniem „Pomóż Sąsiadowi” w dziele pomocy w nauce rumskiej młodzieży. Z ramienia Rady Nadzorczej SM. „Janowo” współuczestniczy w redagowaniu sp ...

więcej >>

Pół żartem, chociaż serio

To sprawy zbyt poważne, by mówić o nich serio Ludzie, miasto, władza, życie. Opinie, spostrzeżenia i komentarze radnych Gospodarności.