Najważniejsze informacje

24.07.2016 LATO

Wakacje w Rumi

W Domu Kultury Spółdzielni Mieszkaniowej Janowo odbywały się bezpłatne warsztaty językowe dla dzieci. Lato z angielskim już się kończy, ale są organizowane i inne zajęcia. We wtorki dzieci mogą uczestniczyć w wycieczkach na filmy wyświetlane w kinie w Trójmiejście, w czwartki zwiedzanie Trójmiasta, a w poniedziałki, środy i piątki zajęcia odbywają się na miejscu: 

10.00 - zabawy taneczne 

11.00 - warsztaty plastyczne

12.00 - tenis stołowy, piłkarzyki, gry planszowe, zabawy z animatorem

13.00 - warsztaty gry na gitarze biwakowej

Miejski Dom Kultury wystartował z Letnim kiniem plenerowym. Na razie wyświetlony został „Rejs”, a będzie jeszcze "Nie lubię poniedziałku” (29.07), "Poszukiwany, poszukiwana” (12.08), "Co mi zrobisz jak mnie złapiesz” (19.08). Na sam koniec lata z polską klasyką będzie wyświetlony film Miś (26.08). 

W Sanktuarium Najświętszej Maryi Panny Wspomożenia Wiernych odbywają się Letnie koncerty organowe Rumia 2016. Wystąpią jeszcze: Irena Wisełka - Cieślar (27.07), Maria Hilla i Karol Hilla (3.08), na koniec Maciej Jachimowicz (10.08). 

Co tydzień: Aktywna niedziela z My Gym przy Scenie Letnie MDK (godz. 11.30). Każdego dnia: zajęcia sportowe odbywają się na boiskach na terenie miasta oraz w Hali MOSiR Rumia. 

 


Pozostałe aktualności:

Więcej w archiwum

Kim jesteśmy

Kontynuujemy tradycje zapoczątkowane kilkanaście lat temu, w ugrupowaniu "Zasady, Nie Układy”. Ta nazwa to niezmienne credo naszego działania.

więcej >>

NASI RADNI: Zbigniew Rachwald

Współpracuje ze Stowarzyszeniem „Pomóż Sąsiadowi” w dziele pomocy w nauce rumskiej młodzieży. Z ramienia Rady Nadzorczej SM. „Janowo” współuczestniczy w redagowaniu sp ...

więcej >>

Pół żartem, chociaż serio

To sprawy zbyt poważne, by mówić o nich serio Ludzie, miasto, władza, życie. Opinie, spostrzeżenia i komentarze radnych Gospodarności.