Najważniejsze informacje

23.06.2016 SOBÓTKA 2016

Strażacki festyn z pompą

Będzie się działo. Już jutro (w piątek, a nie w sobotę!) w parku miejskim w Rumi Janowie "Sobótka czy strażacki festyn z pompą. Zacznie się od przemarszu Janowskiej Orkiestry Promenadowej z asystą pojadów straży pożarnej i samochodów zabytkowych. 

Godzina 17.00 - piewszy koncert. Wystąpi Janowska Orkiestra Promenadowa, godzina 18.00 - drugi koncert. Dla publiczności zagra zespół Jo & Lazy Fellow (blues contry). 

Godzina 19.30 - konkursy strażackie

Godzina 20.00 - gość wieczoru - Zespół Farba (trudno nie pamiętać piosenki "Chcę tu zostać"), godzina 21.30 - koncert Cezarego Makiewicza i Coltersów "Wszystkie drogi prowadzą do Mrągowa". 

Oczywiście będzie gastronomia oraz park rozrywki dla dzieci, a wszystko to w parku miejskim w Rumi Janowie już jutro (piątek, 24 czerwca). 

 


Pozostałe aktualności:

Więcej w archiwum

Kim jesteśmy

Kontynuujemy tradycje zapoczątkowane kilkanaście lat temu, w ugrupowaniu "Zasady, Nie Układy”. Ta nazwa to niezmienne credo naszego działania.

więcej >>

NASI RADNI: Tadeusz Piątkowski

Pracownik naukowy Politechniki Gdańskiej. W bieżącej kadencji, Rady Miejskiej, podobnie jak w poprzednich, pracuje w Komisji Sportu, Rekreacji i Promocji. Wielokrotnie jej przewodniczył. Przez wiele ...

więcej >>

Pół żartem, chociaż serio

To sprawy zbyt poważne, by mówić o nich serio Ludzie, miasto, władza, życie. Opinie, spostrzeżenia i komentarze radnych Gospodarności.