Najważniejsze informacje

19.05.2016 OT, CIEKAWOSTKA

Przewodniczący Piotr Bartelke

Intrygujący wpis został zamieszczony ostatnio na miejskiej witrynie. Była to zapowiedź kolejnego spotkania z mieszkańcami, które to spotkanie miał poprowadzić przewodniczący Rady Miejskiej PIOTR BARTELKE. Czyżby szykowały się jakieś zmiany? 

Wpis został zamieszczony przez spotkaniem mieszkańców z burmistrzem i radnymi miasta Rumi zaplanowanym na dzień 12 maja 2016 w Szkole Podstawowej Nr 6 im. Aleksandra Majkowskiego. Wg zapowiedzi spotkanie poprowadzi przewodniczący Rady Miejskiej PIOTR BARTELKE. 

Informacja bardzo szybko została poprawiona, a w miejsce przewodniczącego Rady Miejskiej wpisano przewodniczącego Komisji Samorządowej, którym Radny Piotr Bartelke obecnie faktycznie jest. Zwykła pomyłka, czy może jednak zapowiedź zmian w przyszłości? 


Pozostałe aktualności:

Więcej w archiwum

Kim jesteśmy

Kontynuujemy tradycje zapoczątkowane kilkanaście lat temu, w ugrupowaniu "Zasady, Nie Układy”. Ta nazwa to niezmienne credo naszego działania.

więcej >>

NASI RADNI: Zbigniew Rachwald

Współpracuje ze Stowarzyszeniem „Pomóż Sąsiadowi” w dziele pomocy w nauce rumskiej młodzieży. Z ramienia Rady Nadzorczej SM. „Janowo” współuczestniczy w redagowaniu sp ...

więcej >>

Pół żartem, chociaż serio

To sprawy zbyt poważne, by mówić o nich serio Ludzie, miasto, władza, życie. Opinie, spostrzeżenia i komentarze radnych Gospodarności.