Najważniejsze informacje

07.03.2016 OSTRZEGAMY

Oszuści podszywają się pod osoby z SM Janowo

W ostatnim czasie miała miejsce próba wyłudzenia pieniędzy przez oszustów przedstawiających się za pracowników Spółdzielni Mieszkaniowej Janowo. Pracownicy SM nie żądają żadnych opłat. 

„Prosimy mieszkańców, którzy nie zgłaszali konieczności usunięcia jakiejś usterki, o potwierdzenie ewentualnej interwencji w biurze Spółdzielni – w godzinach pracy biura administracji pod nr tel.: 58 679 57 43, 58 679 57 53, a w godzinach popołudniowych/wieczornych – 607 978 495 (elektryk), 607 978 497 (hydraulik)”.

Wyjaśniamy, że pracownicy Spółdzielni ubrani są w zielone kombinezony z logo Spółdzielni, posiadają identyfikatory i nie żądają żadnych opłat z tytułu świadczonych usług”.

SM JANOWO

Ostrzeżenie przekazała ostatnio Twoja Telewizja Morska: Sposobów na naciąganie ludzi pojawia się coraz więcej. Choć ostatnio głośno było o wyłudzaniu pieniędzy na wnuczka, policjanta, biznesmena czy przedstawiciela firmy, to pomysłów na oszustwo jest coraz więcej. Przykładem jest Spółdzielnia Mieszkaniowa Janowo w Rumi – jej pracowników udawały dwie kobiety:

http://telewizjattm.pl/dzien/2016-03-02/37350-oszusci-podszywaja-sie-pod-pracownikow-spoldzielni.html

***

Warto też przeczytać wyjaśnienia na portalu nadmorski24.pl. W przypadku przeprowadzania jakichkolwiek przeglądów i prób, informacja o ich terminie musi się pojawić na klatce schodowej w postaci oficjalnego komunikatu:

http://www.nadmorski24.pl/aktualnosci/26909-rumia-oszusci-podszywaja-sie-pod-pracownikow-spoldzielni.html

 


Pozostałe aktualności:

Więcej w archiwum

Kim jesteśmy

Kontynuujemy tradycje zapoczątkowane kilkanaście lat temu, w ugrupowaniu "Zasady, Nie Układy”. Ta nazwa to niezmienne credo naszego działania.

więcej >>

NASI RADNI: Józef Chmielewski

Wybrany z okręgu nr 1. Członkiem Rady Miejskiej Rumi jest piątą kadencję. W latach 2002-2006 pełnił funkcję przewodniczącego Rady. Rada Miejska pod jego przewodnictwem we ...

więcej >>

Pół żartem, chociaż serio

To sprawy zbyt poważne, by mówić o nich serio Ludzie, miasto, władza, życie. Opinie, spostrzeżenia i komentarze radnych Gospodarności.