Najważniejsze informacje

05.03.2016 W DK JANOWO

Sobota i niedziela z kulturą

Dwa dni pod rząd Domu Kultury Janowo będzie sceną dla artystów. Dzisiaj to koncert „Podróż intymna” i wystawa „Świat ikon”, a jutro teatr „Bądźcie zdrowi”. 

5 marca - sobota - godzina 18.00: „Podróż intymna” czyli Kuba Kornacki (voc, aktor serialu „Na dobre i na złe”) i Cezary Paciorek (akordeon), wernisaż prac pochodzącej z Rumi Karoliny Dąbrowskiej „Świat ikon”. 

Kuba Kornacki - niegdyś solista Teatru Muzycznego w Gdyni, aktor telewizyjny. Przemawiał ze sceny włącznie słowami napisanymi przez kogoś innego. Postanowił zejść z tej drogi, aby poszukać inne, bardziej swojej. Jego piosenki to bardzo szczera spowiedź z tej podróży. 

6 marca - niedziela - godzina 17.00: Teatr Afisz z Torunia „Bądźcie zdrowi”. Leczą: Grażyna Rutkowska-Kusa, Anna Katarzyna Chudek, Krzysztof Zaremba. Szybkie i skuteczne dawkowanie przedwojennych i współczesnych szlagierów, które przeprowadzą pacjentów przez krainę wszelakich schorzeń, zarówno tych które dotykają nas osobiście jak i tych z którymi boryka się nasza służba zdrowia.

Zapraszamy! 

 


Pozostałe aktualności:

Więcej w archiwum

Kim jesteśmy

Kontynuujemy tradycje zapoczątkowane kilkanaście lat temu, w ugrupowaniu "Zasady, Nie Układy”. Ta nazwa to niezmienne credo naszego działania.

więcej >>

NASI RADNI: Henryk Grinholc

Od wielu lat jest zaangażowany w działalność charytatywną. Wspomaga organizacje pozarządowe, kościoły, mieszkańców. Beneficjenci różnych akcji pomocowych zawdzięczają mu wsparcie zarówno finansowe ...

więcej >>

Pół żartem, chociaż serio

To sprawy zbyt poważne, by mówić o nich serio Ludzie, miasto, władza, życie. Opinie, spostrzeżenia i komentarze radnych Gospodarności.