Najważniejsze informacje

29.11.2015 ROZRYWKA

Urodziny kabaretu w MOSiR

W piątek w hali MOSiR odbędą się dwa występy kabaretu Neo-Nówka, podsumowujące piętnastolecie działalności wrocławskiej formacji. Pierwszy (dodatkowy) o godzinie 17.00, a drugi (najpierw zaplanowany) o godzinie 20.00. 

W programie znajdą się największe hity kabaretu. Nie zabraknie kultowego już skeczu "Niebo", który został przez widzów wybrany skeczem 30-lecia, czy bezkompromisowej Pani Wandzi Nierusz z domu Zostaw, która potrafi wyjść obronną ręką z każdej niewygodnej sytuacji.                          

Neo-Nówka szykuje także kilka niespodzianek, które mają być dopełnieniem całości występu. O warstwę muzyczną zadba koncertujący od lat z kabaretem zespół Żarówki. To po prostu trzeba zobaczyć.  Czas trwania programu to około 100 minut

Bilety nie są tanie, ale rozchodzą się tak szybko, że dodany został drugi występ (o godzinie 17.00). Kosztują 60 zł, 70 zł i 85 zł - indywidualnie można je kupić w punkcie sprzedaży w Hali Widowiskowo-Sportowej MOSiR przy ul. Mickiewicza 49 w Rumi lub na stronie internetowej www.biletynakabarety.pl, zbiorowo pod numerem tel. (41) 361-80-47.

Udanej zabawy! 

 


Pozostałe aktualności:

Więcej w archiwum

Kim jesteśmy

Kontynuujemy tradycje zapoczątkowane kilkanaście lat temu, w ugrupowaniu "Zasady, Nie Układy”. Ta nazwa to niezmienne credo naszego działania.

więcej >>

NASI RADNI: Tadeusz Piątkowski

Pracownik naukowy Politechniki Gdańskiej. W bieżącej kadencji, Rady Miejskiej, podobnie jak w poprzednich, pracuje w Komisji Sportu, Rekreacji i Promocji. Wielokrotnie jej przewodniczył. Przez wiele ...

więcej >>

Pół żartem, chociaż serio

To sprawy zbyt poważne, by mówić o nich serio Ludzie, miasto, władza, życie. Opinie, spostrzeżenia i komentarze radnych Gospodarności.