Najważniejsze informacje

16.11.2015 BIBLIOTEKA

Dzieje się w Stacji Kultura w Rumi, i to dużo!

Nie ma tygodnia, żeby Stacja Kultura czyli biblioteka miejska w Rumi nie organizowała jakichś wydarzeń. W niektóre dni jest ich wręcz kilka na raz, ponieważ korzystać można także z kilku filii, które są rozsiane na terenie miasta.

Np. dzisiaj w Filii nr 4 odbywa się spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki, a potem spektakl "Ścianananaświat". Jutro spotkanie Młodzieżowego Dyskusyjnego Klubu Książki w Filii nr 1 o 14:45 oraz zajęcia Taniec Hula (prowadzenie Justyna Miąc) o 18:00 w Stacji Kultura.

W środę promocja kalendarza o Rumi Stowarzyszenia Artystów Pasjonat o 18:00 w Stacji Kultura, w czwartek spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki w Filii nr 1 o godzinie 15:00, a w piątek warsztaty teatralne dla dzieci o godzinie 17:00 w Stacji Kultura oraz warsztaty literackie o 18:00 w tym samym miejscu. 

W sobotę odbędzie się w Stacji Kultura turniej dla początkujących "Warhhammer 40.000" o 10:00. 

 

 


Pozostałe aktualności:

Więcej w archiwum

Kim jesteśmy

Kontynuujemy tradycje zapoczątkowane kilkanaście lat temu, w ugrupowaniu "Zasady, Nie Układy”. Ta nazwa to niezmienne credo naszego działania.

więcej >>

NASI RADNI: Zbigniew Rachwald

Współpracuje ze Stowarzyszeniem „Pomóż Sąsiadowi” w dziele pomocy w nauce rumskiej młodzieży. Z ramienia Rady Nadzorczej SM. „Janowo” współuczestniczy w redagowaniu sp ...

więcej >>

Pół żartem, chociaż serio

To sprawy zbyt poważne, by mówić o nich serio Ludzie, miasto, władza, życie. Opinie, spostrzeżenia i komentarze radnych Gospodarności.