Najważniejsze informacje

03.11.2015 JANOWO

OPEC wyłącza chwilowo ciepłą wodę i ogrzewanie

Od dzisiaj, 3 listopada do czwartku, 5 listopada na trzech ulicach nie będzie ogrzewania oraz ciepłej wody. Okręgowe Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej musi usunąć awarię, która wystąpiła na głównej sieci ciepłowniczej. 

Dostawy zostaną wstrzymane dla ulic Mazowieckiej (numery: 1, 3, 5, 7), Pomorskiej (numery: 1A, 1B, 1C, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25) i Kujawskiej (numer 8A czyli Ekologiczna Szkoła Społeczna. W instalacjach ciepłej wody w budynkach znajdujących się pod tymi adresami będzie wyłącznie woda zimna, lepiej więc do czwartku wieczorem nie otwierać kranów z ciepłą wodą, ponieważ podwyższy to niepotrzebne rachunki.  

OPEC tłumaczy, że przerwa jest spowodowana koniecznością usunięcia awarii, która wystąpiła na głównej sieci dostarczającej ciepło do wszystkich mieszkańców Rumi korzystających z usług Okręgowego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej. 

Ogrzewanie oraz ciepła woda mają być przywrócone w czwartkowy wieczór - dokładna godzina nie została sprecyzowana, ale nie jest wykluczone, że przerwa bedzie skrócona. 

 


Pozostałe aktualności:

Więcej w archiwum

Kim jesteśmy

Kontynuujemy tradycje zapoczątkowane kilkanaście lat temu, w ugrupowaniu "Zasady, Nie Układy”. Ta nazwa to niezmienne credo naszego działania.

więcej >>

NASI RADNI: Henryk Grinholc

Od wielu lat jest zaangażowany w działalność charytatywną. Wspomaga organizacje pozarządowe, kościoły, mieszkańców. Beneficjenci różnych akcji pomocowych zawdzięczają mu wsparcie zarówno finansowe ...

więcej >>

Pół żartem, chociaż serio

To sprawy zbyt poważne, by mówić o nich serio Ludzie, miasto, władza, życie. Opinie, spostrzeżenia i komentarze radnych Gospodarności.