Najważniejsze informacje

22.10.2015 FELIETON

Wybory w Rumi wygra…

Media niedawno obwieściły, że Platforma Obywatelska może liczyć na lepszy wynik na Pomorzu niż Prawo i Sprawiedliwość oraz pozostałe partie i ugrupowania. Jeśli wszędzie może liczyć na takie wsparcie jak w Rumi to nic dziwnego! 

Bardzo dobrze mieć posła z własnego miasta. Taka osoba zawsze może wesprzeć władze lokalne, to nie ulega wątpliwości. Być może z takiego samego założenia wyszedł Burmistrz Rumi, który na mobilnym billboardzie, jaki stanął przy Hali MOSiR wsparł kampanię wyborczą Krystyny Kłosin.

Na pierwszej stronie biuletynu miejskiego w październiku również jest Michał Pasieczny i Krystyna Kłosin. W środku znajduje się informacja o wystawie „Lotnisko w Rumi” ze zdjęciem, jakżeby inaczej, Michała Pasiecznego i Krystyny Kłosin. Kolejna fotografia Krystyny Kłsoin obrazuje strony poświęcone Stacji Kultura. 

A na witrynie internetowej Urzędu główną informacją w ostatnich dniach została ta o I Gali Budżetu Obywatelskiego. Na zdjęciu opczywiście Krystyna Kłosin, ale pomyli się ten kto będzie myślęć, że złożyła projekt do budżetu obywatelskiego. 

Spodziwamy się więc, że Krystyna Kłosin zdobędzie w Rumi więcej głosów niż inni kandydaci, o których informacji np. w miejskim biuletynie stety lub niestety, ale nie ma. No chyba że wykupią sobie miejsca w gazetach... 

 

 

 

 


Pozostałe aktualności:

Więcej w archiwum

Kim jesteśmy

Kontynuujemy tradycje zapoczątkowane kilkanaście lat temu, w ugrupowaniu "Zasady, Nie Układy”. Ta nazwa to niezmienne credo naszego działania.

więcej >>

NASI RADNI: Hanna Luiza Cegielska

Z zawodu fizjoterapeutka; absolwentka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Pracuje jako fizjoterapeutka w NZOZ „Salubre” – Centrum Rehabilitacji i Masażu w Janowie. Bezpartyjna. Mieszkanka Rumi od 2000 roku ...

więcej >>

Pół żartem, chociaż serio

To sprawy zbyt poważne, by mówić o nich serio Ludzie, miasto, władza, życie. Opinie, spostrzeżenia i komentarze radnych Gospodarności.