Najważniejsze informacje

04.09.2015 W SOBOTĘ...

Biesiada Janowska czyli pożegnanie lata

Dom Kultury SM "Janowo" zaprasza w sobotę do Parku Miejskiego w Rumi Janowie na pożegnanie upalnego lata czyli Biesiadę Janowską. Wystąpi m.in. Bernard Dornowski ex Czerwone Gitary!

Impreza rozpocznie się o godzinie 15.00 zabawą z toruńskim Teatrem FRAJDA (program dla najmłodszych) i pokazami tanecznymi Creative Dance Studio Tańca i Ruchu, które osiąga sukcesy nie tylko w Rumi. 

Godzina 16.30. Bądź aktywny z City Gym Rumia czyli zajęcia ruchowe dla każdego kto przyjdzie do parku

Godzina 17.30. Queens of violins - bydgoski duet skrzypcowy Anity Tubaji i Karoliny Wróbel-Krysztoforskiej. Dwie, młode skrzypaczki na scenie prezentują swój kunszt instrumentalny, jak również temperament i urodę. Tworzą muzykę na najwyższym poziomie wykonawczo-artystycznym. Dziewczyny posiadają w bogatym repertuarze oryginalne i nietuzinkowe aranżacje największych przebojów muzyki.

Godzina 18.00. Wręczenie nagród w corocznym konkursie na najpiękniejszy balkon i ogród SM "JANOWO"

Godzina 18.15. Zespół Bluszcz wystąpi z muzyką bluesową

Godzina 19.30. BERNARD DORNOWSKI EX CZERWONE GITARY (współzałożyciel, gitarzysta i wokalista tego zespołu!)

Godzina 21.00. Koncert piosenek Czesława Niemena w wykonaniu Joachima Perlika z zespołem

Ponadto w parku będzie ognisko, dmuchańce dla dzieci, mała gastronomia oraz akcja "Ciśnienie na życie" (w godzinach 12.00 - 20.00).

 


Pozostałe aktualności:

Więcej w archiwum

Kim jesteśmy

Kontynuujemy tradycje zapoczątkowane kilkanaście lat temu, w ugrupowaniu "Zasady, Nie Układy”. Ta nazwa to niezmienne credo naszego działania.

więcej >>

NASI RADNI: Tadeusz Piątkowski

Pracownik naukowy Politechniki Gdańskiej. W bieżącej kadencji, Rady Miejskiej, podobnie jak w poprzednich, pracuje w Komisji Sportu, Rekreacji i Promocji. Wielokrotnie jej przewodniczył. Przez wiele ...

więcej >>

Pół żartem, chociaż serio

To sprawy zbyt poważne, by mówić o nich serio Ludzie, miasto, władza, życie. Opinie, spostrzeżenia i komentarze radnych Gospodarności.