Najważniejsze informacje

07.08.2015 BĘDĄ UTRUDNIENIA

Trasa triathlonu Herbalife obejmuje Rumię

Trwa duże wydarzenie sportowe, którego ranga wykracza daleko poza Pomorze - Herbalife Ironman 70.3. W niedzielę (9 sieprnia br.) dwa punkty kibicowania będą zlokalizowane w Rumi: przy hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji oraz przy skateparku u zbiegu ulic Pomorskiej oraz Gdańskiej w Janowie. 

W zawodach bierze udział kilka tysięcy zawodników. Organizatorzy spodziewają się również kilkadziesiąt tysięcy fanów. 

W związku z zawodami w niedzielę wystąpią utrudnienia w ruchu. W godzinach 7.30 - 13 wyłączony zostanie ciąg ulic Hutnicza - Pomorska - Gdańska - Dębogórska oraz ul. I Dywizji Wojska Polskiego. Na skrzyżowaniu ulic I Dywizji i Partyzantów będzie przygotowana specjalna śluza dla samochodów, na której ruchem będzie kierowała Policja. Dla pieszych kładka znajdzie się na wysokości MOSiR. 

W związku z wyłączeniem z ruchu ulic zmienione będą trasy autobusów linii: J, M, R, 85, 86, 87 i 383.

Z utrudnieniami muszą się liczyć również wszystkie osoby jadące do Gdyni, a zwłaszcza: Śródmieścia, Kamiennej Góry, Obłuża, Pogórza oraz Oksywia. Pozostałe aktualności:

Więcej w archiwum

Kim jesteśmy

Kontynuujemy tradycje zapoczątkowane kilkanaście lat temu, w ugrupowaniu "Zasady, Nie Układy”. Ta nazwa to niezmienne credo naszego działania.

więcej >>

NASI RADNI: Henryk Grinholc

Od wielu lat jest zaangażowany w działalność charytatywną. Wspomaga organizacje pozarządowe, kościoły, mieszkańców. Beneficjenci różnych akcji pomocowych zawdzięczają mu wsparcie zarówno finansowe ...

więcej >>

Pół żartem, chociaż serio

To sprawy zbyt poważne, by mówić o nich serio Ludzie, miasto, władza, życie. Opinie, spostrzeżenia i komentarze radnych Gospodarności.