Najważniejsze informacje

20.07.2015 LATO W MIEŚCIE

Wakacje: Wycieczki z DK "Janowo"

Następna propozycja dla najmłodszych dzieci na spędzenie wakacji to udział w wycieczkach, które organizuje Dom Kultury Spółdzielni Mieszkaniowej „Janowo”. Odbyły się już dwa wyjazdy, ale wkrótce będą kolejne, m.in. do ZOO w Gdańsku Oliwie oraz Torunia, gdzie znajduje się Muzeum Podróżników im. Tony'ego Halika. 

Harmonogram wypraw do końca wakacji:   

23.07 - Leźno – kaszubska Alaska, psy husky, przejażdżki na konikach, strzelanie z łuków, płukanie złota, łowienie ryb, zagadki indiańskiego szamana, zwierzątka z „Małej Farmy”, grill. Koszt: 40 zł/os. 

30.07 - ZOO Oliwa, Muzeum emigracji – Gdynia. Koszt: 35 zł/os.

6.08 - Toruń – muzeum piernika, ratusz, Dom Kopernika, Muzeum Podróżników im. Tony’ego Halika, spacer nad Wisłą. Koszt: 40 zł/os. 

 

Zapisy oraz informacje pod numerem telefonu 58 671 82 93.


***

Oprócz tego zajęcia odbywają się na miejscu w DK SM "Janowo" w poniedziałki, środy i piątki: Wakacyjna szkoła tańca – godz. 10.00, Warsztaty plastyczne – godz. 11.00, Gry planszowe/tenis stołowy/mini football – godz. 12.00, Szkółka gitary biwakowej – godz. 13.00. 

 


Pozostałe aktualności:

Więcej w archiwum

Kim jesteśmy

Kontynuujemy tradycje zapoczątkowane kilkanaście lat temu, w ugrupowaniu "Zasady, Nie Układy”. Ta nazwa to niezmienne credo naszego działania.

więcej >>

NASI RADNI: Tadeusz Piątkowski

Pracownik naukowy Politechniki Gdańskiej. W bieżącej kadencji, Rady Miejskiej, podobnie jak w poprzednich, pracuje w Komisji Sportu, Rekreacji i Promocji. Wielokrotnie jej przewodniczył. Przez wiele ...

więcej >>

Pół żartem, chociaż serio

To sprawy zbyt poważne, by mówić o nich serio Ludzie, miasto, władza, życie. Opinie, spostrzeżenia i komentarze radnych Gospodarności.