Najważniejsze informacje

11.07.2015 KONKURS FOTOGRAFICZNY

Słoneczna Rumia

Każdy mieszkaniec może wciąć udział w konkursie „Rumia - Słoneczne Miasto”, który ogłosił Urząd Miasta. Celem jest promocja walorów turystycznnych, ukazanie wyjątkowego położenia, specyfiki, pięknej przyrody, wakacyjnego optymizmu, ciekawych miejsc i obiektów znajdujących się na terenie Rumi. 

W celu wzięcia udziału w konkursie należy przesłać drogą elektroniczną zdjęcie na adres konkurs.foto@um.rumia.pl (do 31 sierpnia 2015 roku). Praca konkursowa powinna być: 

* opatrzona tytułem oraz podpisana imieniem i nazwiskiem autora po podkreśleniu (np. Rumia_Zbigniew_Kowalski.jpg). 

* być przesłana w formacie JPG/TIFF o wymiarach minimum 1200×1600 pikseli 

* do zdjęcia konkursowego należy dołączyć oświadczenia, sporządzone zgodnie ze wzorem stanowiącym załącznik do Regulaminu konkursu, który znajduje się na stronie Urzędu Miasta.

Nagrody 

Pierwsze miejsce: 1 000 zł, drugie miejsce: 700 zł, trzecie miejsce: 300 zł, dwa wyróżnienia po 100 zł. 

Powodzenia!

 


Pozostałe aktualności:

Więcej w archiwum

Kim jesteśmy

Kontynuujemy tradycje zapoczątkowane kilkanaście lat temu, w ugrupowaniu "Zasady, Nie Układy”. Ta nazwa to niezmienne credo naszego działania.

więcej >>

NASI RADNI: Henryk Grinholc

Od wielu lat jest zaangażowany w działalność charytatywną. Wspomaga organizacje pozarządowe, kościoły, mieszkańców. Beneficjenci różnych akcji pomocowych zawdzięczają mu wsparcie zarówno finansowe ...

więcej >>

Pół żartem, chociaż serio

To sprawy zbyt poważne, by mówić o nich serio Ludzie, miasto, władza, życie. Opinie, spostrzeżenia i komentarze radnych Gospodarności.