Najważniejsze informacje

17.06.2015 SOBÓTKA

Strażacki Festyn z Pompą

W Rumi Janowie zagra na żywo zespół NO TO CO, w latach 60 najbardziej znany na swiecie „zespół znad Wisły” wśród grup tworzących historię polskiego rock&roll’a. Będzie gościem wieczoru podczas Sobótki. 

Od początku po dziś dzień każdy koncert grupy NO TO CO stanowi widowisko, w którym zespół występuje w specjalnie zaprojektowanych kostiumach opartych na wzorach strojów ludowych poszczególnych regionów Polski. Te niebagatelne założenia dla zespołu rock'owego - okazały się przysłowiowym "strzałem w dziesiątkę", przy niezwykłej wręcz muzykalności i wysokim poziomie artystycznym zespołu.

Sobótka czyli Strażacki Festyn z Pompą odbędzie się w parku miejskim w Rumi Janowie. W programie: 

Godzina 16.00 - "Marionetkomania" Klauna Pinezki i pokazy sprzętu strażackiego

Godzina 17.00 - Grupa CAFEYSON (muzyka latynoamerykańska)

Godzina 18.00 - Zespół Wajzy (pop rock)

Godzina 19.15 - Konkursy strażackie 

Godzina 20.00 - Gość wieczoru czyli zespół NO TO CO

Godzina 21.30 - Remedium (muzyczna dobranocka)

 


Pozostałe aktualności:

Więcej w archiwum

Kim jesteśmy

Kontynuujemy tradycje zapoczątkowane kilkanaście lat temu, w ugrupowaniu "Zasady, Nie Układy”. Ta nazwa to niezmienne credo naszego działania.

więcej >>

NASI RADNI: Hanna Luiza Cegielska

Z zawodu fizjoterapeutka; absolwentka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Pracuje jako fizjoterapeutka w NZOZ „Salubre” – Centrum Rehabilitacji i Masażu w Janowie. Bezpartyjna. Mieszkanka Rumi od 2000 roku ...

więcej >>

Pół żartem, chociaż serio

To sprawy zbyt poważne, by mówić o nich serio Ludzie, miasto, władza, życie. Opinie, spostrzeżenia i komentarze radnych Gospodarności.