Najważniejsze informacje

16.06.2015

Rumska Karta Dużej Rodziny jeszcze większa

Do programu Rumska Karta Dużej Rodziny dołączyło Niepubliczne Przedszkole Językowe Mądry Maluch przy ul. Piłsudskiego 68.

Nowy partner oferuje rabat w wysokości 50% na opłatę czesnego dla drugiego i kolejnego dziecka, bez względu na wybrany rodzaj czesnego. Wniosek o przyznanie karty można pobrać w Biurze Obsługi Mieszkańców w Urzędzie Miasta Rumia. Dodatkowych informacji udziela Referat Integracji Europejskiej i Promocji w Urzędzie Miasta Rumia (p. 10), tel. (58) 679-65-71, (58) 679-65-51. 

Rumska Karta Dużej Rodziny powstała z inicjatywy Elżbiety Rogala-Kończak. Karta ta uprawnia osoby z rodzin wielodzietnych do katalogu zniżek dostępnych dzięki współpracy z różnymi partnerami programu.


Pozostałe aktualności:

Więcej w archiwum

Kim jesteśmy

Kontynuujemy tradycje zapoczątkowane kilkanaście lat temu, w ugrupowaniu "Zasady, Nie Układy”. Ta nazwa to niezmienne credo naszego działania.

więcej >>

NASI RADNI: Jolanta Staszewska

Bezpartyjna, zamężna, dwie córki, związana z Rumią od 18 lat. Wykształcenie wyższe, nauczyciel, były dyrektor Gim 2 w Rumi. Wieloletni praktyk i specjalista do ...

więcej >>

Pół żartem, chociaż serio

To sprawy zbyt poważne, by mówić o nich serio Ludzie, miasto, władza, życie. Opinie, spostrzeżenia i komentarze radnych Gospodarności.