Najważniejsze informacje

10.05.2015

Noc Muzeów także w Janowie

Dom Kultury Spółdzielni Mieszkaniowej "Janowo" włączył się do ogólnopolskiej akcji "Noc Muzeów", która odbędzie się 16 maja, w Rumi od 18.30 do 23.30 (wstęp wolny). 

Od godziny 18.30 będzie można zobaczyć replikę samochodu CWS T-1 z 1924 roku. O godzinie 19.00: Janowska dobranocka czyli Teatr Niewielki z "Legendami gdańskimi". O godzinie 20.00 Teatr Rozmaitości z Gdańska wystapi z koncertem "Arie, pieśni i piosenki". O godzinie 21.30 rozpocznie się spektakl muzyczny Teatru Afisz z Torunia "Jeśli kochać to tylko we Lwowie".

W czasie trwania "Nocy Muzeów" będą trwać pokazy kolekcjonerskie (wszystkie atrakcje są organizowane w Domu Kultury Spółdzielni Mieszkaniowej "Janowo").


Pozostałe aktualności:

Więcej w archiwum

Kim jesteśmy

Kontynuujemy tradycje zapoczątkowane kilkanaście lat temu, w ugrupowaniu "Zasady, Nie Układy”. Ta nazwa to niezmienne credo naszego działania.

więcej >>

NASI RADNI: Józef Chmielewski

Wybrany z okręgu nr 1. Członkiem Rady Miejskiej Rumi jest piątą kadencję. W latach 2002-2006 pełnił funkcję przewodniczącego Rady. Rada Miejska pod jego przewodnictwem we ...

więcej >>

Pół żartem, chociaż serio

To sprawy zbyt poważne, by mówić o nich serio Ludzie, miasto, władza, życie. Opinie, spostrzeżenia i komentarze radnych Gospodarności.