Najważniejsze informacje

02.04.2015 5 NOWYCH ETATÓW W URZĘDZIE

O czym jeszcze rozmawiano na marcowej sesji Rady Miasta

Na ostatniej sesji burmistrz przedstawił kolejne zmiany do budżetu, wśród których kolejny wzrost  w wydatkach urzędu. Jedną z pozycji budzących wątpliwości jest wzrost zatrudnienia o kolejne 3 etaty. Razem ze zmianą dokonaną na poprzedniej sesji oznacza to , że przybywa nam 5 etatów, co w połączeniu z drobnymi podwyżkami płac kosztować nas będzie około 500 000 rocznie.  Są to etaty w reorganizowenej komórce mającej się zajmować zdobywaniem środków z UE a także wspomagające pracę burmistrza. Czas pokaże czy to dobrze zainwestowane pieniądze. Na razie jednak oznaczają tylko wzrost kosztów funkcjonowania urzędu. 


Pozostałe aktualności:

Więcej w archiwum

Kim jesteśmy

Kontynuujemy tradycje zapoczątkowane kilkanaście lat temu, w ugrupowaniu "Zasady, Nie Układy”. Ta nazwa to niezmienne credo naszego działania.

więcej >>

NASI RADNI: Henryk Grinholc

Od wielu lat jest zaangażowany w działalność charytatywną. Wspomaga organizacje pozarządowe, kościoły, mieszkańców. Beneficjenci różnych akcji pomocowych zawdzięczają mu wsparcie zarówno finansowe ...

więcej >>

Pół żartem, chociaż serio

To sprawy zbyt poważne, by mówić o nich serio Ludzie, miasto, władza, życie. Opinie, spostrzeżenia i komentarze radnych Gospodarności.