Najważniejsze informacje

29.03.2015 JAKIE JEST STANOWISKO BURMISTRZA ...

O rondzie na sesji Rady Miejskiej

Na sesji Rady Miejskiej radni z Janowa T.Piątkowski i H. Cegielska wyrazili swoje zaniepokojenie faktem umieszczenia w budżecie 60 000 złotych na "przebudowę skrzyżowania Częstochowska -Gdańska". Burmistrz M.Pasieczny po początkowych niejasnych wyjaśnieniach na co są te pieniądze (jakieś prawoskręty...które mają poprawić przepustowość...), w końcu powtórzył to co mówił wcześniej -zmierzamy do zbudowania tam ronda. Słuchałem uważnie każdego słowa burmistrza i jakoś nie mam  przekonania, że była to deklaracja wypowiedziana z głębokim przekonaniem. 

Projektantom  i decydentom przypominamy, że zdecydowana większość wypadków na tym skrzyżowaniu zdarzyła się w części centralnej  skrzyżowania w związku z lewoskrętami lub przejazdem na wprost. 


Pozostałe aktualności:

Więcej w archiwum

Kim jesteśmy

Kontynuujemy tradycje zapoczątkowane kilkanaście lat temu, w ugrupowaniu "Zasady, Nie Układy”. Ta nazwa to niezmienne credo naszego działania.

więcej >>

NASI RADNI: Henryk Grinholc

Od wielu lat jest zaangażowany w działalność charytatywną. Wspomaga organizacje pozarządowe, kościoły, mieszkańców. Beneficjenci różnych akcji pomocowych zawdzięczają mu wsparcie zarówno finansowe ...

więcej >>

Pół żartem, chociaż serio

To sprawy zbyt poważne, by mówić o nich serio Ludzie, miasto, władza, życie. Opinie, spostrzeżenia i komentarze radnych Gospodarności.