Najważniejsze informacje

06.03.2015 CZY WEŹMIESZ UDZIAŁ?

W następną niedzielę wybory uzupełniające na Szmelcie

Już za tydzień, w okręgu wyborczym nr 7 -Szmelta odbędą się wybory uzupełniające do Rady Miejskiej Rumi.  Przyczyną jest fakt, że burmistrz Michał  Pasieczny stamtąd właśnie kandydował także na radnego i wygrał te wybory. Obejmując stanowisko burmistrza nie mógł jednocześnie pozostać radnym -stąd konieczność wyborów uzupełniających

Lokal wyborczy mieści się w Gimnazjum Nr 4, na ul. Batorego 29.

Ulice należące do  okręgu 7: Batorego, Brzechwy, Chabrowa, Chmielna, Janczarskiego, Kamienna, Leśniczówka, Łąkowa, Makuszyńskiego, Młyńska, Podmokła, Porazińskiej, Rycerska, Skośna, Szancera, Św. Józefa, Zdrojowa, Zielarska, Zielona, Źródlana.

Kto kandyduje? Nasz kolega Andrzej Sikorski, który  Mieszka w Rumi od urodzenia, ma troje dorosłych dzieci i pracuje w rumskiej firmie produkującej żaluzje, okna i rolety. Jego kontrkandydatem będzie  J.Muszyński - właściciel Zakładu Usług Pogrzebowych z Rumi.  

Może jednak warto wziąć udział!


Pozostałe aktualności:

Więcej w archiwum

Kim jesteśmy

Kontynuujemy tradycje zapoczątkowane kilkanaście lat temu, w ugrupowaniu "Zasady, Nie Układy”. Ta nazwa to niezmienne credo naszego działania.

więcej >>

NASI RADNI: Henryk Grinholc

Od wielu lat jest zaangażowany w działalność charytatywną. Wspomaga organizacje pozarządowe, kościoły, mieszkańców. Beneficjenci różnych akcji pomocowych zawdzięczają mu wsparcie zarówno finansowe ...

więcej >>

Pół żartem, chociaż serio

To sprawy zbyt poważne, by mówić o nich serio Ludzie, miasto, władza, życie. Opinie, spostrzeżenia i komentarze radnych Gospodarności.