Najważniejsze informacje

07.12.2014 CZAS WAŻNYCH DECYZJI

Po wyborach. I co dalej?

            Minął właśnie tydzień. Czas radości zwycięzców i łez pokonanych mamy więc za sobą. Jutro nadzwyczaj uroczyste zaprzysiężenie burmistrza elekta. Wszyscy jednak zadajemy sobie  pytanie -co dalej?

            W jakim kierunku poprowadzi miasto burmistrz Michał Pasieczny? Czy będzie to jego autorski, samodzielny  program czy też będzie to program będący skutkiem różnych, wymuszonych sojuszy zawartych podczas kampanii wyborczej. To drugie rozwiązanie niesie za sobą spore ryzyko, zwłaszcza jeśli w grę wchodzić będą narzucone obsady personalne.  Na razie brak jakichkolwiek przesłanek ku stwierdzeniu,  w którym kierunku to zmierza. W każdym razie przed burmistrzem Pasiecznym ważne  decyzje. Poczekajmy cierpliwie jeszcze trochę, bo to naprawdę bardzo ważne dla przyszłości miasta decyzje.  Decyzje o tym, kto bedzie rządził Rumią przez najbliższe lata. 

Tadeusz Piątkowski


Pozostałe aktualności:

Więcej w archiwum

Kim jesteśmy

Kontynuujemy tradycje zapoczątkowane kilkanaście lat temu, w ugrupowaniu "Zasady, Nie Układy”. Ta nazwa to niezmienne credo naszego działania.

więcej >>

NASI RADNI: Tadeusz Piątkowski

Pracownik naukowy Politechniki Gdańskiej. W bieżącej kadencji, Rady Miejskiej, podobnie jak w poprzednich, pracuje w Komisji Sportu, Rekreacji i Promocji. Wielokrotnie jej przewodniczył. Przez wiele ...

więcej >>

Pół żartem, chociaż serio

To sprawy zbyt poważne, by mówić o nich serio Ludzie, miasto, władza, życie. Opinie, spostrzeżenia i komentarze radnych Gospodarności.