Najważniejsze informacje

06.12.2014 W WYWIADZIE BURMISTRZA ELEKTA

Echa kampanii wyborczej

Z uwagą przeczytaliśmy wywiad z burmistrzem elektem. Nasze zaniepokojenie wzbudził fragment, w którym mówi on o kampanii wyborczej  i o tym, że jego „przeciwnicy polityczni”  „wrzucali do skrzynek pocztowych kłamliwe informacje” , „stosując chwyty poniżej pasa”, że pisali  „jest niepracującym rugbistą kombinatorem”, itd.  

            Jako odpowiedzialni za kampanię wyborczą naszego ugrupowania pragniemy oświadczyć, że żadne z tych stwierdzeń nie dotyczy naszych ulotek ani też treści naszych tekstów pisanych o Michale Pasiecznym na naszych stronach. Nie znamy wszystkich przeciwników politycznych burmistrza elekta, jednak stanowczo oświadczamy, że działania o których on mówi nie pochodzą z ugrupowania Gospodarność.   

Henryk Grinholc

Tadeusz Piątkowski

Józef Chmielewski


Pozostałe aktualności:

Więcej w archiwum

Kim jesteśmy

Kontynuujemy tradycje zapoczątkowane kilkanaście lat temu, w ugrupowaniu "Zasady, Nie Układy”. Ta nazwa to niezmienne credo naszego działania.

więcej >>

NASI RADNI: Henryk Grinholc

Od wielu lat jest zaangażowany w działalność charytatywną. Wspomaga organizacje pozarządowe, kościoły, mieszkańców. Beneficjenci różnych akcji pomocowych zawdzięczają mu wsparcie zarówno finansowe ...

więcej >>

Pół żartem, chociaż serio

To sprawy zbyt poważne, by mówić o nich serio Ludzie, miasto, władza, życie. Opinie, spostrzeżenia i komentarze radnych Gospodarności.