Najważniejsze informacje

30.11.2014 MICHAŁ PASIECZNY NOWYM BURMISTRZEM

Wyniki II tury wyborów na burmistrza Rumi

A więc wszystko jasne. Burmistrzem miasta Rumi został wybrany Michał Pasieczny.

Bardzo serdeczne podziękowania składamy pani Elżbiecie Rogali Kończak, za dwunastoletnie sprawowanie tej trudnej, odpowiedzialnej funkcji w naszym mieście. Pani burmistrz naszemu miastu poświęciła 12 lat swego życia. W tym czasie w Rumi zdarzyło się bardzo, bardzo wiele dobrego. Dziękujemy za pozostawienie miasta w dobrej kondycji finansowej, dobrze  przygotowanego do aplikowania po środki unijne. Dziękujemy za całe 12 lat!

Wszystkim, którzy wzięli udzał w wyborach bardzo dziękujemy, szczególnie serdecznie dziękujemy za głosy oddane na E.Rogalę Kończak.

Tą drogą składamy również gratulacje Panu Michałowi Pasiecznemu wraz z życzeniami, aby miasto pod Pańskim kierunkiem rozwijało się równie dobrze jak przez ostatnie 12 lat.  Życzymy powodzenia i trzymamy kciuki. Dla dobra Rumi.

Pozdrawiamy

Komitet Wyborczy Wyborców E.Rogali-Kończak "Gospodarnosc.pl"


Pozostałe aktualności:

Więcej w archiwum

Kim jesteśmy

Kontynuujemy tradycje zapoczątkowane kilkanaście lat temu, w ugrupowaniu "Zasady, Nie Układy”. Ta nazwa to niezmienne credo naszego działania.

więcej >>

NASI RADNI: Henryk Grinholc

Od wielu lat jest zaangażowany w działalność charytatywną. Wspomaga organizacje pozarządowe, kościoły, mieszkańców. Beneficjenci różnych akcji pomocowych zawdzięczają mu wsparcie zarówno finansowe ...

więcej >>

Pół żartem, chociaż serio

To sprawy zbyt poważne, by mówić o nich serio Ludzie, miasto, władza, życie. Opinie, spostrzeżenia i komentarze radnych Gospodarności.