Najważniejsze informacje

28.11.2014 ELŻBIETA ROGALA-KOŃCZAK

Przyszłość naszego miasta w Twoich rękach

            Zwracając się do Państwa z prośbą o poparcie w wyborach uświadamiam sobie, jak bardzo związałam się emocjonalnie z naszym miastem.  Rumia stała się dla mnie ważna, jest  „moim miejscem na ziemi”. Żyję jej problemami i dużo satysfakcji sprawia mi uczestniczenie w  ich rozwiązywaniu. Odczuwam dumę i radość, gdy mieszkańcy angażują się w życie miasta, znajdując tu przestrzeń do realizacji własnych pasji i ambicji. Zależy mi na pomyślności naszego miasta. Mam głębokie przekonanie, że sprawując urząd Burmistrza przez następne 4 lata, jestem w stanie do tej pomyślności się przyczyniać.    

            Przed kilkunastu laty, w moich pierwszych wyborach na burmistrza, zwróciłam się do Państwa słowami „tak wiele zależy od Ciebie”. Minęło 12 lat trudnej pracy i  ponownie zwracam się do Państwa, do każdego mieszkańca Rumi tymi  samymi słowami: tak wiele zależy od Ciebie! Losy naszego miasta zależą od Państwa decyzji.   Zachęcam  do udziału w wyborach i proszę o oddanie głosu na mnie.

Z  wyrazami szacunku i sympatii

Elżbieta Rogala-Kończak 


Pozostałe aktualności:

Więcej w archiwum

Kim jesteśmy

Kontynuujemy tradycje zapoczątkowane kilkanaście lat temu, w ugrupowaniu "Zasady, Nie Układy”. Ta nazwa to niezmienne credo naszego działania.

więcej >>

NASI RADNI: Józef Chmielewski

Wybrany z okręgu nr 1. Członkiem Rady Miejskiej Rumi jest piątą kadencję. W latach 2002-2006 pełnił funkcję przewodniczącego Rady. Rada Miejska pod jego przewodnictwem we ...

więcej >>

Pół żartem, chociaż serio

To sprawy zbyt poważne, by mówić o nich serio Ludzie, miasto, władza, życie. Opinie, spostrzeżenia i komentarze radnych Gospodarności.