Najważniejsze informacje

28.11.2014 ZOBACZ I ZDECYDUJ

Tak wiele zależy od Ciebie

Szczególnie gorąco apelujemy do zwoleniików i sympatyków Elżbiety Rogali Kończak. Jeśli Państwo myślicie, że powinna wygrać Ela to tym bardziej proszę wziąć udział w wyborach.  Nie dajcie się Państwo uśpić przekonaniu, że Elżbieta Rogala Kończak i tak wygra bo jest zdecydowanie lepsza. Żeby to się stało musicie wziąć udział w wyborach. Każdy głos ma znaczenie a wymaga  niewiele  wysiłku.  Jeden krzyżyk na jednej kartce. 

Ten jeden krzyżyk zadecyduje o losach Rumi na najbliższe lata.  Zadecyduje o tym, czy ster 45 000 miasta dostanie się w ręce doświadczonego samorządowca, czy też kompletnie  niedoświadczonego  działacza partyjnego, który wszystko zawdzięcza "swojemu ugrupowaniowi" (-cytat z jego wypowiedzi).

ZACHĘCAMY DO WZIĘCIA UDZIAŁU W WYBORACH!  Tym razem naprawdę "tak wiele zależy od tak niewielu".  Spodziewamy się, że każdy głos będzie miał istotne znaczenie. Bądź jednym z tych od którego zależy tak wiele!

Warto poznać oboje kandydatów. Dyskutowali ze sobą podczas dwóch debat. Nie musisz wierzyć w to co inni piszą i mówią o Michale Pasiecznym. Zobacz i posłuchaj co on sam mówi, jak mówi i czy ma coś do powiedzenia na temat  miasta.  

II debata:  http://www.telewizjattm.pl/dzien/2014-11-27/31682-debata-kandydatow-na-burmistrza-rumi-przed-ii-tura-wyborow.html?play=on

Jeśli masz jeszcze wątpliwości obejrzyj I debatę, z udziałem 3 kandydatów.

I debata:  http://telewizjattm.pl/dzien/2014-11-12/31470-debata-kandydatow-na-burmistrza-miasta-rumi.html?play=on

 

 


Pozostałe aktualności:

Więcej w archiwum

Kim jesteśmy

Kontynuujemy tradycje zapoczątkowane kilkanaście lat temu, w ugrupowaniu "Zasady, Nie Układy”. Ta nazwa to niezmienne credo naszego działania.

więcej >>

NASI RADNI: Zbigniew Rachwald

Współpracuje ze Stowarzyszeniem „Pomóż Sąsiadowi” w dziele pomocy w nauce rumskiej młodzieży. Z ramienia Rady Nadzorczej SM. „Janowo” współuczestniczy w redagowaniu sp ...

więcej >>

Pół żartem, chociaż serio

To sprawy zbyt poważne, by mówić o nich serio Ludzie, miasto, władza, życie. Opinie, spostrzeżenia i komentarze radnych Gospodarności.