Najważniejsze informacje

23.11.2014 PIS NIE POPARŁ M.PASIECZNEGO

Rosną szanse E.Rogali-Kończak?

Wczoraj odbyła się konferencja prasowa kandydata PO Michała Pasiecznego ,  z udziałem przedstawiecieli innych komitetów wyborczych. Jak wynika z relacji telewizyjnej w  konferencji nie wzięli udziału przedstawiciele PiS. Kandydata PO  poparły  dwa Komitety, które uzyskały najmniejsze poparcie w Rumi: Komitet B.Formelli -który nie ma ani jednego mandatu w Radzie Miejskiej oraz komitet Samorządność -z jednym mandatem w radzie.   Przedstawiciele rumskiego PiS nie poparli  M.Pasiecznego. 

Poparcie Samorządności wygląda na słabe, bo  na tę konferencję nie przybył szef komitetu  Samorządności a  jedynie radna pani Maria Bochniak.

Co na to wyborcy Pani Burmistrz? Pójdziemy na wybory! Koniecznie.


Pozostałe aktualności:

Więcej w archiwum

Kim jesteśmy

Kontynuujemy tradycje zapoczątkowane kilkanaście lat temu, w ugrupowaniu "Zasady, Nie Układy”. Ta nazwa to niezmienne credo naszego działania.

więcej >>

NASI RADNI: Henryk Grinholc

Od wielu lat jest zaangażowany w działalność charytatywną. Wspomaga organizacje pozarządowe, kościoły, mieszkańców. Beneficjenci różnych akcji pomocowych zawdzięczają mu wsparcie zarówno finansowe ...

więcej >>

Pół żartem, chociaż serio

To sprawy zbyt poważne, by mówić o nich serio Ludzie, miasto, władza, życie. Opinie, spostrzeżenia i komentarze radnych Gospodarności.