Najważniejsze informacje

18.11.2014 PODZIĘKOWANIE PANI BURMISTRZ

Szanowni Mieszkańcy Rumi

Wybory prawie za nami! Bardzo dziękuję wszystkim tym z Państwa, którzy wzięli w nich udział. W tym roku, w naszym mieście wybory odbyły się wg zupełnie innych niż dotyczczas zasad, a mianowicie w  okręgach jednomandatowych.  I wyniki tych wyborów są bardzo różne od tych do których byliśmy przyzwyczajeni w naszym mieście.  W nowej Radzie Miejskiej zasiądze tak jak w ostatnich latach bywało 4 ugrupowania, przy czym aż  15  radnych to ludzie nowi. Całkowitą nowością jest natomiast to, że spośród  21 mandatów aż 15 przypadło partii politycznej PO. Gratuluję bardzo serdecznie wszystkim wybranym radnym. Wiem, jak trudno jest zdobyć zaufanie mieszkańców i cenię sukces każdego z Państwa.

Szczególnie serdeczne podziękowania składam  tym wszystkim mieszkańcom Rumi, którzy oddali na mnie swój głos.  Bardzo, bardzo dziękuję. To dla mnie wielkie zobowiązanie i zrobię wszystko aby Państwa zaufania nie zawieść. 

Elżbieta Rogala Kończak


Pozostałe aktualności:

Więcej w archiwum

Kim jesteśmy

Kontynuujemy tradycje zapoczątkowane kilkanaście lat temu, w ugrupowaniu "Zasady, Nie Układy”. Ta nazwa to niezmienne credo naszego działania.

więcej >>

NASI RADNI: Józef Chmielewski

Wybrany z okręgu nr 1. Członkiem Rady Miejskiej Rumi jest piątą kadencję. W latach 2002-2006 pełnił funkcję przewodniczącego Rady. Rada Miejska pod jego przewodnictwem we ...

więcej >>

Pół żartem, chociaż serio

To sprawy zbyt poważne, by mówić o nich serio Ludzie, miasto, władza, życie. Opinie, spostrzeżenia i komentarze radnych Gospodarności.